Vážení zákazníci, e-shop je v plném provozu a expedujeme vaše objednávky bez omezení.

Helma FAST VIPER Titanium ŠEDÁ

Kód: VHAFASTTTM
Neohodnoceno
Značka: Viper®
1 542 Kč
Skladem
Plastová helma FAST, ideální pro hráče airsoftu nebo paintballu. Neposkytuje žádnou balistickou ochranu. Plně nastavitelná vnitřní konstrukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekonomická varianta moderní helmy vhodná pro hráče airsoftu či paintballu. Tato replika helmy Ops-Core Fast Ballistic se kromě použitých materiálů liší od předlohy také jednouduchou vnitřní konstrukcí, která se používá též u různých sportovních helem.

Na vnitřní straně plastové skořepiny o tloušťce 3 mm se nachází vrstva tvrdého polystyrenu o tloušťce cca 1,5 cm. K té je přilepeno několik koleček suchého zipu, který drží celkem šest pěnových polštářků (po jednom vpředu a vzadu, dva nahoře, dva po stranách).

Řemení helmy je čtyřbodové, délkově nastavitelné. Popruhy se sbíhají do jednoduchého podbradníku s fastex přezkou.

Na skořepině helmy je umístěna montáž pro noční vidění (použitelná i pro čelovku nebo outdoorovou kameru) a boční lišty pro příslušenství s odnímatelnými očky pro připevnění vhodných taktických brýlí. K lištám jsou také připevněna elastická lanka s háčky pro lepší fixaci nočního vidění či jiného příslušenství.

Helmu je možné polepit několika panely suchého zipu (na nášivky, IRstroboskopy nebo třeba kapsičku na baterie), které se nacházejí v balení.

Helma se dodává pouze v jedné velikosti - odpovídá obvodu hlavy cca 58 cm. Použití pro jedince s menším obvodem hlavy je teoreticky možné při výměně dodávaných pěnových polštářků za tlustší.

Váha: 480 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Helmy
barva: Titanium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

viper