Poloautomatická Pistole USA, Izrael 1982 + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 1123.DENIX
Bez věkového omezení
Značka: Denix
2 190 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Replika Poloautomatická pistole USA "Desert eagle", Izrael 1982

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_SK
Repliq_platba

Detailní popis produktu

Desert Eagle (anglicky pouštní orel), nebo také „Deagle“ [di:g?l], je poloautomatická pistole izraelské výroby.

 První návrh vznikl v roce 1979. První prototyp byl vyroben o dva roky později firmami Magnum Research Inc. a IMI (zkratka Israeli Military Industries). Pistoli v současnosti vyrábí firma IMI, v roce 1995 byla výroba přesunuta do firmy Saco Defense ve státě Maine v USA, ale v roce 2000 se znovu vrátila do Izraele, poté, co Saco převzala společnost General Dynamics.

 

Desert Eagle je velká, těžká pistole (některé verze mají hmotnost téměř dva kilogramy) a je tedy jednou z největších na světě. Vzhledem ke specifičnosti zbraně se nepředpokládá, že by byla zavedena u jakýchkoli ozbrojených složek jako standardní zbraň. Vysoký zpětný ráz všech jejích ráží znemožňuje použití pro policii kvůli špatné ovladatelnosti. Veliké rozměry a hmotnost neumožňují skryté či dlouhodobé nošení a zpomalují manipulaci se zbraní. Nízká kapacita je další nevýhodou. Desert Eagle je ale velice populární mezi civilními střelci. Jakožto velmi výkonná a impozantní zbraň je považován za symbol, ba přímo artefakt a mít jej v ruce je pro většinu zbraňových nadšenců zážitek na celý život

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole a revolvery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.74 kg
Typ zbraně: pistole
Materiál pažby: plast
Rozměr v cm: 27
Nevyplňujte toto pole:
MP Avatar autora Eagle 15.2.2020 01:58
Replika reálně odpovídá její ostré předloze, váží úctyhodných 1 750g. Jsem velice spokojen

logo2

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.

Repliky zbraní Denix nejsou kat. D. Nejsou věkově omezeny, ani na ně nemusíte vlastnit povolení, či zbrojní průkaz. Jsou tedy volně prodejné.