PRO VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 3000 CZK DOPRAVA GLS A ZÁSILKOVNA ZDARMA.

Poloautomatická pistole Desert Eagle

Neohodnoceno
Poloautomatická pistole Desert Eagle
2 200 Kč –18 %

Celokovová replika pistole izraelské výroby Desert Eagle s plastovými střenkami. Pistole má pohyblivý mechanizmus, zásobník je vyjímatelný. Po natáhnutí zbraně a stisku spouště zbraň cvakne. Tato replika je velmi detailně zpracována a zaujme úctyhodnou hmotností 1.530 kg.

 

1 800 Kč
Skladem

Desert Eagle (anglicky pouštní orel), nebo také „Deagle“ [diːgəl], je poloautomatická pistole izraelské výroby.

 První návrh vznikl v roce 1979. První prototyp byl vyroben o dva roky později firmami Magnum Research Inc. a IMI (zkratka Israeli Military Industries). Pistoli v současnosti vyrábí firma IMI, v roce 1995 byla výroba přesunuta do firmy Saco Defense ve státě Maine v USA, ale v roce 2000 se znovu vrátila do Izraele, poté, co Saco převzala společnost General Dynamics.

 

Desert Eagle je velká, těžká pistole (některé verze mají hmotnost téměř dva kilogramy) a je tedy jednou z největších na světě. Vzhledem ke specifičnosti zbraně se nepředpokládá, že by byla zavedena u jakýchkoli ozbrojených složek jako standardní zbraň. Vysoký zpětný ráz všech jejích ráží znemožňuje použití pro policii kvůli špatné ovladatelnosti. Veliké rozměry a hmotnost neumožňují skryté či dlouhodobé nošení a zpomalují manipulaci se zbraní. Nízká kapacita je další nevýhodou. Desert Eagle je ale velice populární mezi civilními střelci. Jakožto velmi výkonná a impozantní zbraň je považován za symbol, ba přímo artefakt a mít jej v ruce je pro většinu zbraňových nadšenců zážitek na celý život

Kód Kód: 1123
Jméno značky: Denix
Kategorie: Pistole a revolvery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.53 kg
Typ zbraně: pistole
Materiál pažby: plast
Rozměr v cm: 27
Materiál pažby: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.