Vzduchová pistole Crosman MK45 4,5mm

Kód: 43021
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Crosman
1 190 Kč
Skladem

Crosman MK45 je vzduchová pistole na ocelové BB broky ráže 4,5 mm. Pistole velmi podobná  modelu Sig Sauer P320, který je od roku 2017 oficiální ruční zbraní pěchoty americké armády.

Oproti jeho příkladu, kterým je Crosman MK45 je výrazně lehčí. Váží pouze 290g. To způsobuje hlavně odlehčený polymerový rám, který pistole má. Z kovu je vyrobeno jenom potřebné vnitřní ústrojí zbraně, například hlaveň. Ta není u modelu MK45 drážkovaná, což však není na škodu. Crosman MK45 je hlavně používaný a určený pro hobby střelbu na kratší vzdálenosti.

Pistol je poháněna 12g CO2 bombičkou, jejíž umístění je uvnitř pažbičky. Vevnitř také najdeme zásobník s kapacitou 20 ocelových BB broků. Jedna bombička přitom vystačí přibližně na 5 kompletních zásobníků. Její výdrž může záviset především na okolní teplotě apod.

Zde další důležitý element představuje bezpečnostní pojistka, která je velmi lehce dostupná ukazovákem pravé ruky. Pod hlavní nalezneme i 22mm montážní lištu pro upevnění taktického příslušenství.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Typ zbraně: pistole
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ střeliva: ocelové BB broky
? BlowBack: BlowBack - ne
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
? Režim střelby: semi-auto
Kapacita zásobníku (ks): 20
Barva: písková
Montážní lišta: 22 mm
Úsťová rychlost (m/s): 120
Hmotnost: 290.000 g
Délka hlavně: 85.000 mm
Celková délka: 190.000 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.