Vzduchová pistole ASG CZ-75 P-07 Duty 4,5mm + Voucher na další nákup

Kód: 16726
Od 18 let
12 hodnocení
Značka: ASG
1 890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vzduchová pistole CZ-75 P-07 je jedním z nejprodávanějších modelů z nabídky dánské firmy ASG. Tato věrná replika je inspirována populární českou pistolí CZ-75 P-07, která se proslavila po celém světě. Do klasického zásobníku s posuvnou pružinou se vejde až 20 ocelových BB broků. Povrch pistole je v černém provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole je vybavena manuální pojistkou proti náhodnému výstřelu. CO2 systém je poháněn klasickou 12g bombičkou, na kterou se dá vystřílet 60-70 broků. Bombička se klasicky vkládá do komory v rukojeti. Po nasazení je nutné bombičku dotáhnout. Na polymerové rukojeti jsou zdrsněné plochy, které brání vyklouznutí pistole z ruky. 

Stručný popis funkce zbraně: Po vložení bombičky  do zbraně se mechanickým uzavřením napíchne na trn. Jakmile se stiskne spoušť, narazí kohout na úderník ventilu, ventil se otevře a posléze CO2 vyžene střelu z hlavně. Double Action zajišťuje, že se kohoutek nemusí natahovat zvlášť, natahuje se současně při stisku spouště. Zároveň je tu také možnost kohout natáhnout palcem a posléze jen lehce domáčknout spoušť.

Balení obsahuje:

  • Vzduchová pistole ASG CZ-75 P-07 Duty
  • Zásobník

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Záruka: 24
Hmotnost: 0.82 kg
? BlowBack: BlowBack - ne
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
? Režim střelby: semi-auto
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Kapacita zásobníku (ks): 20
Materiál pažby: plast
Celková délka (mm): 186
Délka hlavně (mm): 93
Montážní lišta: 22 mm
Úsťová rychlost (m/s): 130
Hmotnost: 820.000 g
Délka hlavně: 93.000 mm
Úsťová rychlost: 130.000 m/s
Energie: 2 J

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

icon_103

Action Sport Game vyrábí věrné repliky střelných zbraní. Dánové přesunuli většinu provozu do Taiwanu, z něhož pod kontrolou odcházejí revolvery a pistole na CO2. Většina zboží má licenci od výrobců originálu. Vzduchové CO2 pistole ASG používají jako střelivo převážně ocelové broky. Proto se hodí jak na hobby, tak i destruktivní střelbu.