Vážení zákazníci, e-shop je v plném provozu a expedujeme vaše objednávky bez omezení.

Vzduchová pistole SPA Artemis PP800 cal.4,5mm

Kód: PP80045
Od 18 let
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Vzduchová pistole SPA Artemis PP800 cal.4,5mm
5 390 Kč
Skladem

Vzduchová pistole SPA Artemis PP800 cal.4,5 mm s délkou 380 mm a hmotnosti 1 kg,  má maximální povolený výkon až 16J, drážkovanou hlaveň kalibru 4,5mm /.177 o délce 238 mm. Je vybavená běžnými mířidlly a mimo jiné i kompenzátorem hluku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PCP pistole SPA Artemis PP800 cal.4,5 mm s dřevěnou rukojetí je využitelná pro sportovní střelbu na terč  a je poháněná vzduchem, který je dodávaný z kartuše, přičemž tento kontejner má kapacitu přibližně 40cc. Tato pistole je schopna poměrně přesné výkonné střelby bez zpětného rázu, kdy plném výkonu je schopna 30-ti ran. 

Pistole SPA Artemis PP800 funguje následovně: Jakmile se stiskne spoušť bicí mechanismus udeří do ventilu, jež vpustí dávku vzduchu do hlavně a ten vyžene střelivo z hlavně. Díky svému výkonu je velice vhodná pro sportovní střelbu na velké vzdálenosti. 

 

Jedná se o jednorannou zbraň s vyjímatelným jednoranným podavačen, který je možné nahradit zásobníkem v tomto případě kalibru 4,5 mm na 9 ks střeliva tzv diabolo.

V základu jednoraná zbraň má možnost vyjmout jednoraný podavač a nahradit ho zásobníkem v případě kalibru 4,5mm na 9ks střeliva typu diabolo. Zásobník je součástí balení a je možné ho 

Přebíjení pistole SPA Artemis PP800 se provádí páčkou umístěnou z levé strany proto, aby nebylo nutné pro praváka během střelby přehmatávat kvůli přebíjení. Páčka přebíjení je zároveň jezdcem - podavačem střeliva, který diabolku vkládá přímo do hlavně. Výstřel tedy jde přímo z hlavně, nikoli ze zásobníku, díky tomu je střelba výrazně přesnější. Zbraň je komfortnější spíše pro praváky, ale i levák ji bude rád používat, jelikož je tvarovaná tak, aby byla pohodlná jak pravákům, tak ale i levákům.

Důležité je také říci, že ve spoušti je integrovaná pojistka proti náhodnému výstřelu. Ovládá se zamáčknutím z pravé nebo levé strany.

Nezapomeňte u nás přikoupit i ostatní nezbytné příslušenství, rádi Vám s podrobnostmi pomůžeme.

 

Balení obsahuje:

  • SPA Artemis PP800 4,5mm
  • Zásobník SPA M
  • Kompenzátor hluku
  • Quick-Feel ventil
  • Sada náhradník O-kroužků
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Záruka: 24
Hmotnost: 1 kg
Typ zbraně: pistole
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ střeliva: olověné diabolo
Systém pohonu: PCP
Typ hlavně: drážkovaná
? BlowBack: BlowBack - ne
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
? Režim střelby: semi-auto
Kapacita zásobníku (ks): 9
Barva: černá
Materiál pažby: dřevo
Celková délka (mm): 380
Délka hlavně (mm): 238
Montážní lišta: 11 mm
Úsťová rychlost (m/s): 215

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_14

Společnost Shaoxing Snowpeak Air Gun Factory vznikla v roce 1976. Sídlí v deltě řeky Yangtze, cca 2 hodiny od přístavu Šanghaj. Od začátku se věnuje vzduchovým zbraním. Poslední dobou do toho firma šlape a přichází s řadou inovací, i proto jsou její CO2 a PCP pistole populární. Vlastní i několik patentů.

Když to vezmeme suma sumárum, SPA dělá pěkné zbraně, které jsou pro rekreační střelce ideální. S pytlem bombiček a diabolek si za málo peněz užijete hromadu zábavy.