Kolimátor Valiant Aero PointSight Red/Green

Kód: HD103
Neohodnoceno
Značka: Valiant
1 690 Kč
Skladem

Kolimátory Valiant Aero PointSight, taktické zaměřovače s červeným i zeleným bodem, možnost výběru typu bodu, montáž 22mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolimátor Valiant Aero PointSight Red/Green je taktický zaměřovač, který nahrazuje hledí a mušku a slouží k rychlému zaměření cíle.

Kolimátor Valiant Aero PointSight Red/Green má velkou výhodu v možnosti výběru typu záměrného bodu. Celkem jsou na výběr 4 typy. Další výhodou je možnost zapnutí červené nebo zelené barvy a jejich plynulá boční regulace.

Typy zaměřovacích bodů:

  • tečka
  • tečka v kolečku,
  • kříž
  • kříž s kolečkem

Zaměřovací bod si měníme pomocí ovladače na zadní straně kolimátoru. Podsvícení je možno zapínat a regulovat pomocí bočního ovládacího tlačítka.

Bod můžeme nastavovat jak horizontálně, tak i vertikálně a to pomocí imbus klíčků, které jsou vždy součástí balení.

Napájení kolimátoru zabezpečuje baterie CR2032. Kolimátor VALIANT Aero je vybaven montáží na lištu 22mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory a optiky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.291 kg
Celková délka [mm]: 82
hmotnost [g]: 291
Barva podsvětlení: červené, zelené
Montážní lišta: 22 mm
Typ baterie: CR2032
Typ kolimátoru: otevřený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_252

Společnost se věnuje uživatelům, kteří chtějí pro svou zbraň funkční příslušenství za slušné peníze. Valiant vyrábí puškohledy, jak s uzavřenými, tak s otevřenými domky. V poměru cena výkon je bezkonkurenční. Puškohledy Valiant mají vlastnosti mnohem vyšších tříd. Jmenujme boční regulaci paralaxy a leptaný kříž s možností podsvícení, jenž je extrémně odolný vůči zpětným rázům.

Většina provedení má kříž typu FBR. Ten je podobný dobře známému kříži SCB. Zásadní rozdíl je v tom, že FBR je ve spodní části prodloužený a končí až ve spodním poli pušky. Díky tomu má tu výhodu, že jej užijete ke střelbě na menší i na větší vzdálenost. Nově Valiant dělá i kříž HFT.