Kolimátor Valiant Beast PointSight Red/Green Dot

Kód: HD30M3
Neohodnoceno
Značka: Valiant
1 450 Kč
Skladem

Kolimátory Valiant Beast PointSight, taktické zaměřovače s červeným i zeleným bodem, vyvýšená montáž 22mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolimátor Valiant Beast PointSight Red/Green Dot je taktický zaměřovač, který nahrazuje hledí a mušku a slouží k rychlému zaměření cíle.

Kolimátor Valiant Beast PointSight Red/Green Dot se vyznačuje především svoji taktickou celozavřenou kostrukcí, která je umístěna na vyvýšené montáži. Výhodou jsou také krytky Flip open, které jsou vždy součástí balení.  

Tento kolimátor má záměrný bod ve tvaru tečky, u které můžete volit mezi červenou a zelenou barvou. Výhodou je možnost zvolení správné intenzity podsvícení, která Vám bude vyhovovat. Tlačítko pro regulaci intenzity je umístěno na boční straně kolimátoru a má na sobě stupnici od 1 do 5.

Samozřejmostí je možnost nastavování záměrného bodu, jak horizontálně, tak vertikálně a to pomocí zakrytých komínků na kolimátoru.

Napájení kolimátoru zabezpečuje baterie CR2032. Kolimátor Valiant Beast je vybaven montáží na lištu 22mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory a optiky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.458 kg
Celková délka [mm]: 120
hmotnost [g]: 458
Barva podsvětlení: červené, zelené
Montážní lišta: 22 mm
Typ baterie: CR2032
Typ kolimátoru: uzavřený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_252

Společnost se věnuje uživatelům, kteří chtějí pro svou zbraň funkční příslušenství za slušné peníze. Valiant vyrábí puškohledy, jak s uzavřenými, tak s otevřenými domky. V poměru cena výkon je bezkonkurenční. Puškohledy Valiant mají vlastnosti mnohem vyšších tříd. Jmenujme boční regulaci paralaxy a leptaný kříž s možností podsvícení, jenž je extrémně odolný vůči zpětným rázům.

Většina provedení má kříž typu FBR. Ten je podobný dobře známému kříži SCB. Zásadní rozdíl je v tom, že FBR je ve spodní části prodloužený a končí až ve spodním poli pušky. Díky tomu má tu výhodu, že jej užijete ke střelbě na menší i na větší vzdálenost. Nově Valiant dělá i kříž HFT.