Puškohled RAVEN 4-16x50 AO SIR Mil-Dot

Kód: RV1005
Neohodnoceno
Značka: Raven
ZdarmaZdarma
Puškohled RAVEN 4-16x50 AO SIR Mil-Dot
2 990 Kč
Skladem

Raven 4-16x50 AO SIR Mil-Dot, puškohledy s nastavitelným přiblížením od 4x do 16x a podsvětleným kovovým křížem MIL-DOT, optika Raven je navržena pro docílení vynikající kvality a ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny puškohledy značky RAVEN jsou vybaveny klasickým křížem typu Mil-dot. Tento kříž je nejrozšířenějším typem a je používán jak k sportovním, tak k loveckým účelům. Všechy modely firmy RAVEN mají kříž v druhé ohniskové rovině, a proto se při zvětšení nemění (zůstává stejně velký).

Puškohled Raven 4-16x50 AO SIR Mil-Dot byl navržen pro střelce, kteří preferují kompaktnost. Na korekčních komínkách jsou umístěny krytky, které musíte vždy odšroubovat abyste mohli s komínky pracovat. Výhodou tohoto systému je menší velikost. Výhodou je také, že komínky lze velice jednoduše nulovat, stačí pouze povolit jistící šroubek a povytáhnout komínek, a vynulovat dle potřeby.

Paralaxa puškohledu je umístěna na přední straně puškohledu. Její nastavení je možné od 10yad až po nekonečno. Součástí balení je také sluneční clona, kterou můžete nasadit při střelbě např. na sněhu, nebo při ostrém slunci.

Pokud nemáte obraz dostatečně ostrý, nebo nosíte brýle můžete doostřit dioptrie od -2 - +2. Puškohled je vhodný pro všechny typy vzduchových zbraní. Je možné ho také používat i na pušky vyšších ráži, jako jsou například Malorážky a kulovnice. Tubus má průměr 25,4mm.

Všechny modely značky RAVEN jsou vybaveny duralovou dvoudílnou montáži na 11mm rybinu. Tyto puškohledy jsou vodotěsné, nárazuvzdorné a jejich tubus, je plněn dusíkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory a optiky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.614 kg
Celková délka [mm]: 362
Dioptrická korekce: ano
Barva podsvětlení: červené
Montáž: 11 mm
Typ kříže: Mil Dot
Nastavitelné přiblížení: ano
Paralaxa: ano
Podsvětlení: ano
Provedení kříže: kovový
Průměr objektivu (mm): 65,4
Průměr okuláru (mm): 44
Průměr těla (mm): 25,4
Rozsah paralaxy: 10yds - nekonečno
Typ podsvětlení: full
Značky: Raven

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

alogo.raven