Puškohled Valiant Themys 4-12x40 AO 1/2 MilDot

Kód: VL4102
Neohodnoceno
Značka: Valiant
ZdarmaZdarma
Puškohled Valiant Themys 4-12x40 AO 1/2 MilDot
5 090 Kč
Skladem

Valiant Themys 4-12x40 1/2 MilDot, řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou na objektivu a skleněným křížem typu 1/2 MilDot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valiant Themys řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou na objektivu a skleněným křížem typu 1/2 Mil Dot.

Přiblížení puškohledu je nastavitelné v rozsahu od 4x do 12x. Proto dokáže vyhovět požadavkům střelby na různé druhy vzdálenosti.

Díky jednodílné konstrukci těla puškohledu se základním tubusem o průměru 25,4 mm a použití skleněného kříže, je velice odolný a vhodný i na větší ráže s vyšší energií střely.

Puškohled Themys 4-12x40 je vybaven křížem typu 10x 1/2 MilDot, díky zmenšení kříže je méně rušivým elementem při sledování cíle, ale zároveň ideálně ostrý a viditelný při samotném zamíření na cíl.

Pro zvýšení světelnosti a ostrosti obrazu puškohledu mají čočky zelenou úpravu tzv. coating, které jsou dále chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open, aby se omezilo jejich znečištění.

Komínky k regulaci záměrného kříže jsou u řady puškohledu Valiant Themys otevřené, díky čemuž můžete nastavení provádět prakticky okamžitě. Nižší provedení těchto komínků zajišťuje lepší výhled a snazší případný transport v obalu na zbraně. Klikání je jisté, pevné a znatelné. Jeden klik ovlivňuje pozici kříže o 1/4 MOA na 100 yards.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory a optiky
Záruka: 24
Celková délka (mm): 360
Dioptrická korekce: ano
Montáž: bez montáže
Typ kříže: 1/2 Mil dot
Nastavitelné přiblížení: ano
Paralaxa: ano
Podsvětlení: ne
Provedení kříže: leptaný
Průměr objektivu: 40
Průměr těla (mm): 25,4
Rozsah paralaxy: 10yds - nekonečno
Značky: Valiant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_252

Společnost se věnuje uživatelům, kteří chtějí pro svou zbraň funkční příslušenství za slušné peníze. Valiant vyrábí puškohledy, jak s uzavřenými, tak s otevřenými domky. V poměru cena výkon je bezkonkurenční. Puškohledy Valiant mají vlastnosti mnohem vyšších tříd. Jmenujme boční regulaci paralaxy a leptaný kříž s možností podsvícení, jenž je extrémně odolný vůči zpětným rázům.

Většina provedení má kříž typu FBR. Ten je podobný dobře známému kříži SCB. Zásadní rozdíl je v tom, že FBR je ve spodní části prodloužený a končí až ve spodním poli pušky. Díky tomu má tu výhodu, že jej užijete ke střelbě na menší i na větší vzdálenost. Nově Valiant dělá i kříž HFT.