Vážení zákazníci, e-shop je v plném provozu a expedujeme vaše objednávky bez omezení.

Puškohled Valiant Zephyr 10x44 SF SIR 1/2 MilDot

Kód: VL2504
Neohodnoceno
Značka: Valiant
ZdarmaZdarma
Puškohled Valiant Zephyr 10x44 SF SIR 1/2 MilDot
6 590 Kč
Skladem

Valiant Zephyr 10x44 1/2 MilDot je nejvyšší řada profesionálních puškohledů Valiant s paralaxou ve středu těla a skleněným křížem typu 1/2 Mil Dot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valiant Zephyr 6-24x50 SF SIR 1/2 MilDot

Valiant Zephyr nejvyšší řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou ve středu těla a podsvětleným skleněným křížem typu Half Mil Dot.

Díky jednodílné kontrukci těla puškohledu se základním tubusem o průměru 30 mm a použití skleněného kříže, je velice odolný a vhodný i na větší ráže s vyšší energií střely.

Přiblížení puškohledu je nastavitelné v rozsahu od 6x do 24x. Proto dokáže vyhovět požadavkům střelby na velké vzdálenosti.

Puškohled Zephyr 6-24x50 je vybaven křížem typu 20x 1/2 MilDot, díky zmenšení kříže je méně rušivým elementem při sledování cíle, ale zároveň ideálně ostrý a viditelný při samotném zamíření na cíl.

Pro zvýšení světelnosti a ostrosti obrazu puškohledu mají čočky zelenou úpravu tzv. coating, které jsou dále chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open, aby se omezilo jejich znečištění. V přídapě silného protisvětla můžete využít dodávanou sluneční clonu.

Stavitelná paralaxa umístěná na levé straně středu puškohledu Valiant Zephyr 6-24x50 Vám pomůže ovlivnit ostrost pozadí a kříže v závislosti na vzdálenosti, na kterou aktuálně míříte. Součástí balení je také velké kolo paralaxy pro její snazší ovládání. V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace na okuláru od -2 do +2 dioptrie.

Komínky k regulaci záměrného kříže jsou u řady puškohledu Valiant Zephyr jsou otevřené se systémem Fast Lock, díky čemuž můžete nastavení provádět prakticky okamžitě. Zamykací systém Fast Lock se ovládá velmi snadno, komínek stačí potáhnout nahoru resp. do strany a můžete ihned provádět nastavení. Po nastavení stačí komínek zatlačit a pozice se zafixuje. Můžete využít také možnosti nulování komínku, tedy nastavení Vašich počátečních hodnot na 0. Klikání je jisté, pevné a znatelné. Jeden klik ovlivňuje pozici kříže o 1/4 MOA na 100 yards.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Záruka: 24
Hmotnost: 0.704 kg
Celková délka (mm): 340
Dioptrická korekce: ano
Barva podsvětlení: červené, zelené, modré
Montáž: bez montáže
Typ kříže: 1/2 Mil dot
Nastavitelné přiblížení: ne
Paralaxa: ano
Podsvětlení: ano
Provedení kříže: leptaný
Průměr objektivu (mm): 44
Průměr těla (mm): 30
Rozsah paralaxy: 10yds - nekonečno
Typ podsvětlení: center
Značky: Valiant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_252

Společnost se věnuje uživatelům, kteří chtějí pro svou zbraň funkční příslušenství za slušné peníze. Valiant vyrábí puškohledy, jak s uzavřenými, tak s otevřenými domky. V poměru cena výkon je bezkonkurenční. Puškohledy Valiant mají vlastnosti mnohem vyšších tříd. Jmenujme boční regulaci paralaxy a leptaný kříž s možností podsvícení, jenž je extrémně odolný vůči zpětným rázům.

Většina provedení má kříž typu FBR. Ten je podobný dobře známému kříži SCB. Zásadní rozdíl je v tom, že FBR je ve spodní části prodloužený a končí až ve spodním poli pušky. Díky tomu má tu výhodu, že jej užijete ke střelbě na menší i na větší vzdálenost. Nově Valiant dělá i kříž HFT.