PRO VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 3000 CZK DOPRAVA GLS A ZÁSILKOVNA ZDARMA.

Útočná puška AK 47 Kalašnikov (mosazný)

Neohodnoceno
Akce
Útočná puška AK 47 Kalašnikov (mosazný)
ZdarmaZdarma 4 990 Kč –10 %

Věrná replika ruské útočné pušky Kalašnikov AK 47 v celokovovém provedení. Závěr a kohoutek je pohyblivý, zásobník lze vyjmout. Replika je vyrobena z kvalitních materiálů (kov a dřevo španělské borovice). Tento model je v mosazné úpravě.

AKČNÍ CENA PLATI PRO 3 PRVNÍ OBJEDNÁVKY, POTÉ BUDE AKCE UKONČENA.

4 500 Kč
Skladem

Avtomat Kalašnikova obrazca 47 (Автомат Калашникова образца 1947 года, do češtiny přeložitelné jako Kalašnikovův automat vzor 1947), známý pod zkratkou AK-47 nebo zjednodušeně jako kalašnikov nebo kalach, je nejpoužívanější a jedna z nejznámějších útočných pušek světa. Sestrojena byla v SSSR mladým sovětským konstruktérem Michailem Timofejevičem Kalašnikovem. Ten při návrhu zbraně přebíral prvky z celé řady starších i novějších automatických a útočných pušek, zejména konkurenčního návrhu konstruktéra Bulkina TKB-415, dále automatických pušek SKS a SVT, německé útočné pušky StG 44, ale i české pušky ZH-29, americké Remington Model 8, sovětské AS-44. Jeho konstrukce je však původní a v mnohém je překonává.

 

Kód Kód: 1086 L
Jméno značky: Denix
Kategorie: Samopaly a útočné pušky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.25 kg
Typ zbraně: útočná puška
Materiál pažby: dřevo
Rozměr v cm: 87

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.