Náramek Gerber BEAR GRYLLS

Kód: GE31-001773
Neohodnoceno
Značka: GERBER
375 Kč
Skladem
poskytuje až 3,5metru vysokopevnostního paracord lana, určeno pro každodenní nošení, náramek se upravuje jednou rukou díky snadno použitelnému Cinch systému, integrovanánouzová píšťalka pro signalizaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • poskytuje až 3,5metru vysokopevnostního paracord lana
  • určeno pro každodenní nošení
  • náramek se upravuje jednou rukou díky snadno použitelnému Cinch systému
  • integrovanánouzová píšťalka pro signalizaci
  • celková délka náramku: 29,2cm
  • celková paracord délka: 3,658m
  • hmotnost: 27,8g
  • materiál: Nylon Paracord

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

gerber

 

Gerber je známý výrobce nožů, multitoolů a dalšího vybavení, jehož současná centrála leží v americkém státě Oregon, konkrétně ve městě Tigard. Jeho historie začíná v Portlandu v roce 1910, kdy rodina Gerberů začala podnikat jako reklamní agentura. V rámci své práce pro firmu Joseph Gerber (v Americe známý vynálezce a podnikatel) rozeslal o svátcích svým zákazníkům 24 ručně kovaných nožů, které získaly takovou popularitu, že další rok byly vyžádány maloobchodním prodejcem Abercombie & Fitch do svého katalogu pro rok 1939. Ještě toho samého roku byla založena značka Gerber Legendary Blades (Gerberovy legendární čepele). Značka Gerber v současnosti patří mezi dodavatele nožů pro americkou armádu a v počtu prodejů multitoolu jsou v těsném závěsu za další známou americkou značkou Leatherman.

Gerber je také známý svou častou spoluprací s předními světovými nožíři, mezi kterými jsou i taková jména jako je Bob Loveless, William Harsey, Pete Kershaw či Ernest Emerson. Nože i multifunkční nářadí od Gerberu se vyznačují elegantním designem, kvalitní ocelí a odolnými materiály na rukojetích i nástrojích. Gerber ovšem nevyrábí jen nože a multitooly, v jeho nabídce najdete i řadu survivalového vybavení (sekery, pily, křesadla).