Vzduchovka Crosman 1077 cal.4,5mm

Kód: 43005
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Crosman
3 150 Kč
Skladem

Vzduchovka Crosman 1077 pro zábavnou i sportovní střelbu na diabolky ráže 4,5 mm,  CO2 12-ti gramové bombičky, s menší hmotností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento lehčí model Crosman 1077 je je vhodný pro dorost. Díky svým parametrům je však vhodná pro všechny, kteří mají rádi rychlou hobby střelbu.

Stručný popis funkce zbraně: Model má 12-ti ranný věnečkový zásobník. 12 g bombička se vkládá hrdlem vpřed a zajišťuje se víčkem. Díky této gramážové kapacitě je možných 40 až 60 výstřelů. Bombička vložena do zbraně se mechanickým uzavřením napíchne na trn. Ventil se otevře, jakmile spoušť narazí na úderník ventilu. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, a ta vyžene střelu z hlavně. I zde nalezneme TruGlo mířidla, přičemž hledí je možné nastavit výškově a muška je zde pevná. Nezanedbatelnou součástí je pojistka proti náhodnému výstřelu, která je uložena v lučíku a stikem zleva či zprava dochází k odjištění či zajištění zbraně. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky dlouhé
Záruka: 24
Hmotnost: 1.68 kg
Typ zbraně: vzduchovka
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ střeliva: olověné diabolo
Systém pohonu: CO2
Typ hlavně: drážkovaná
? BlowBack: BlowBack - ne
? Typ spouště: double action only
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
? Režim střelby: semi-auto
Kapacita zásobníku (ks): 12
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 11 mm
Úsťová rychlost (m/s): 190
Délka hlavně (mm): 453
Celková délka (mm): 940
hmotnost: 1680

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.