Vzduchovka Crosman Bushmaster 4,5mm černá

Kód: BMMK177
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Crosman
ZdarmaZdarma
Vzduchovka Crosman Bushmaster 4,5mm černá
2 990 Kč
Skladem

Vzduchovka Crosman Bushmaster ACR je nejvyužívanější zbraň po celém světě, je v režimu Single Action, střelba je možná diabolkami i ocelovými BB broky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato útočná zbraň je tvořena kovovým mechanismem a tlakovacím systémem. Zbraň je  v ABS plastovém pouzdru, příznivci tohoto plastu dobře vědí, že kvalita spočívá v mimorádné pevnosti a houževnatosti, vykazuje vysokou odolnost vůči nárazům a tlakovým rázům také vůči oděrům, a to i za nízkých teplot. Bushmaster ACR se vyznačuje tím, že je možné použít BB broky i diabolky. Zásobník pro BB broky má kapacitu 300 ks a diabolky mají svůj vlastní 5ti raný plastový posuvník

Stručný popis funkce zbraně: Model funguje v tzv. Variable Pump System. Pumpa se nachází v předpažbí vzduchovky a tím se do pístu nahání vzduch, který je stiskem spouště uvolněn do hlavně. Jestliže chcete dosáhnout maximálního výkonu, je možné pumpovat až 7x, avšak doporučuje se pumpovat pouze 4x či 5x. Model je vybaven mířidly, muška je zde stavitelná, a to i hledí. Na Bushmaster lze namontovat i optiku RIS montáží 22 mm. Ani zde nechybí pojistka, která je umístěna před spouští v tzv. lučíku a kolík je tak možné protlačit zleva či zprava. Model se vyznačuje poměrně vysokou přesností střelby a i nižší hlučností.

Obsah balení:

  • Crosman Bushmaster ACR
  • Posuvný 5 raný zásobník
  • Set mířidel
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky dlouhé
Záruka: 24
Hmotnost: 1.58 kg
Typ zbraně: vzduchovka
Typ střeliva: ocelové BB broky, olověné diabolo
Systém pohonu: Pump-PCP
Typ hlavně: drážkovaná
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
? Režim střelby: semi
Kapacita zásobníku (ks): 18
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Úsťová rychlost (m/s): 190
Délka hlavně (mm): 425
Celková délka (mm): 838
hmotnost: 1575

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.