Vzduchovka Ekol Thunder FM černá cal.5,5mm

Kód: HT8121
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Voltran
ZdarmaZdarma
Vzduchovka Ekol Thunder FM černá cal.5,5mm
3 290 Kč
Skladem

Vzduchovka Ekol Thunder FM je vzduchovka pružinová dlouhá ráže 5,5 mm na olověné diabolky s otevřenou ergonomickou polymerovou pažbou. V pistole je v pěkném černém provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opět tu máme k dispozici známou vzduchovku Ekol, která pochází od známé turecké firmy, která se proslavila hlavně výrobou expanzních zbraní. Otevřená polymerová pažba ve velice pěkném celočerném provedení je vhodná jak pro praváky, tak i leváky. 

Stručný popis funkce pistole: Lomením spodní páky nátahu dochází ke stlačení pružiny, která se stisku spouště uvolní a vžene píst vpřed. Tímto způsobem je tak vytvořen tlak, který vyžene střelivo z hlavně. Tento model má pevnou hlaveň, která  příznivě ovlivňuje kvalitu střelby spodní pákou. Vzduchovka je vybavena TruGlo mířidly.  Světlovodné vlákno má jak hledí, tak i muška vzduchovky. Je však možné  namontovat i  optiku či kolimátor přes redukci. Ani u této zbraně nesmí chybět pojistka proti náhodnému výstřelu. Z důvodu snadné dostupnosti je umístěna před spoušť. Pojistka se ovládá manuálně a to pohybem vpřed a vzad.

Obsah balení:

  • Ekol Thunder FM černá 4,5mm
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky dlouhé
Ráže: 5,5 mm / .22
Typ střeliva: olověné diabolo
Systém pohonu: Pružina-píst
Typ hlavně: drážkovaná, pevná
? BlowBack: BlowBack - ne
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
? Režim střelby: semi
Kapacita zásobníku (ks): 1
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 11 mm
Úsťová rychlost (m/s): 190
Délka hlavně (mm): 460
Celková délka (mm): 1086
hmotnost: 2950

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_133

Další z tureckých producentů zbraní si své místo našel u plynových a flobertových pistolí revolverů. Značka vsadila na progresivní přístup a spolupráci s mladými odborníky. I proto se v posledních letech dere úspěšně na trh, ze kterého si ukusuje solidní krajíc.