Batoh HALFTRACK MULTICAM®

Kód: F3MM
Neohodnoceno
Značka: EBERLESTOCK
11 959 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení
Halftrack, pevný, odolný a modulární batoh střední velikosti značky Eberlestock, na který je spoleh v bojových situacích, stejně jako při výletech na horách či cvičení na střelnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Batoh Halftrack byl vytvořen, stejně jako jmenovec z Druhé světové války, z prostého důvodu potřeby. Tyto potřeby byly zcela jednoduché: nést co nejtěžší věci s co nejmenší námahou. Jako základ pro batoh posloužil známý a všeobecně oblíbený model Phantom, ze kterého bylo odebráno pouzdro na dlouhou zbraň, při zachování modularity a pohodlí při nošení.

Při popisu se nejdříve sluší začít od části, na které závisí pohodlné nošení a tím je nosný systém. Nosný systém se skládá z pohodlných, bohatě polstrovaných ramnenních popruhů, které jsou pro skvělý odvod případné vlhkosti pokryty 3D síťovinou. Na popruzích najdete dva D kroužky na umístění přídavného vybavení, dva průvlaky na protažení hadičky hydratačního vaku a také elastický a výškově nastavitelný hrudní popruh. Ten obzvláště oceníte při nesení těžkého nákladu. Ramenní popruhy jsou také výškově nastavitelné, takže ať je vaše postava prakticky jakákoli, batoh vždy padne jako "ulitý". Na spodní straně batohu najdete odepínatelný (zajištěný suchým zipem) bederní popruh s příjemným polstrováním, který je navíc pokrytý dvěma řadami MOLLE/PALS vazby pro vaše sumky a další systémově kompatibilní vybavení. Samotná záda jsou polstrována a opatřena středovým kanálkem pro odlehčení páteře a volnější průtok vzduchu. Přenášecí madlo vyztužené hadicí pro pohodlnou manipulaci je pak u batohů Eberlestock samozřejmostí. Přijemným bonusem je polykarbonátový nosný rám typu Gossamer.

Hlavními znaky boků batohu je šest kapes. Dvě jsou určené na přenášení lahví až do objemu 1 litr, ať už se jedná o klasické americké čutory, či oblíbené láhve typu Nalgena. Druhý pár kapes sahá prakticky až ke dnu batohu, je pokrytý čtyřmi řadami MOLLE/PALS vazby a bez problémů pojme hydratační vaky až do objemu tří litrů. K upevnění vaků slouží dodávaná vnitřní karabinka. Vstup do větších kapes jistí Fastex přezky, které najdete i u dvou kompresních popruhů, se kterými můžete prázdné kapsy přitáhnout k tělu batohu. Za hlavními kapsami najdete poslední pár plochých bočních kapes, které pojmou dvoulitrové hydratační vaky.

Popis hlavní části těla batohu zahájíme na víku. Víko je opět pokryto MOLLE/PALS vazbou a skrývá v sobě kapsu na věci, které je vhodné mít na výletě či na misi stále při ruce (lékárnička, menší termoska apod.). Pod víkem najdete hlavní přední vstup do batohu opatřený dvoucestným zipem s táhly tvarovanými do písmene D. Chlopeň, zakrývající obsah batohu, má svou vlastní plochou kapsu, panel suchého zipu na vaše nášivky a také celkem šest řad MOLLE/PALS vazby pro další rozšíření kompatibilním vybavením. Zadní strana chlopně je pokrytá vazbou typu MOLLE 10. Spodní strana batohu má další dvě řady MOLLE/PALS vazby a obsahuje pláštěnku, která pohodlně pokryje batoh i při plném naložení.

Vnitřek je podřízen maximální organizaci. Boční strana je pokryta další MOLLE/PALS vazbou a dvěma kapsami s elastickým ústím. Střed je dělený odnímatelnou pohyblivou přepážkou, která v případě potřeby interiér batohu efektivně rozdělí na dvě části. V horní části interiéru najdete dvě ploché kapsy s elastickým ústím a stejné kapsy najdete i v dolní části. Přímo pod pohyblivou chlopní můžete využít další dvě řady MOLLE/PALS vazby.

Pokud jste popis dočetli až sem, musí vám být jasné, že batoh Halftrack patří ke špičce středně velkých batohů na trhu. Jeho modularita a spolehlivost poslouží nejen na vojenských misích, ale i na střelnici či několikadenních výletech do přírody.

  • Objem: 35 litrů
  • Váha: 3,5 kg
  • Rozměry: 61 x 18 x 28 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy 36-60 ltr.
barva: MULTICAM®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eberlestock

Americká firma Eberlestock byla založena známým biathlonistou Glenem Eberlem, který zapojil své zkušenosti se střelbou, lovem a outdoorem k vytvoření maximálně účelných, efektivních a mobilních produktů, které jsou v mnoha případech využívány americkou armádou jak v civilním prostředí, tak i na vojenských misích. Díky široké variabilitě si můžete zvolit batoh přesně odpovídající Vaším požadavkům, a věříme, že budete maximálně spokojeni.