Spolupráce s divadly a filmem

Spolupracujeme s celou řadou divadel, filmových studií ( například. Armorers Kft ) a spolků KVH. V případě odběru většího množství replik, se na nás neváhejte obrátit s poptávkou a rádi Vám připravíme individuální nabídku. Jsme Vám k dispozici každý den od 8 - 18 hodin. Samozřejmostí je možnost naší vlastní přepravy ( sobotní natáčecí den apod.)

Mezi naše přední odběratele patří:  Národní divadlo, Vinohradské divadlo v Praze,Národní divadlo Brno, Národní divadlo moravskoslezské, Slovinské Národní divadlo Maribor, Barandovská studia, KLICPEROVO DIVADLO, Divadlo A. Dvořáka Příbram, Divadlo F.X.Šaldy Liberec, Muzeum historie Dukla, Boskovické westernové městečko a mnoho dalších.

Veškeré nabízené repliky jsou určené k dekoraci. Nepodléhají žádnému věkovému omezení. Repliky mečů jsou určeny pro dekorativní účely, případně jako doplněk kostýmu. Nejsou určeny k simulaci boje. ( Pouze náznakově, jinak by mohlo dojít k poškození meče.) 

Určeno výhradně pro sběratelské účely. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Smysl vidíme v dodávání kvalitních replik ať už pro divadlo či film, nebo pro sběratele. 

 

Pro více informací volejte +420 778 013 135

 

Naše recenze zde