Spolupráce s divadly a filmem

Spolupracujeme a dodáváme nejen repliky zbraní, ale i další zboží celé řadě divadel, filmových studií ( například. Armorers Kft ) a spolků KVH. V případě odběru většího množství replik, se na nás neváhejte obrátit s poptávkou a rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Mezi naše přední odběratele patří a věříme, že patřit i bude:  Národní divadlo, Vinohradské divadlo v Praze, Národní divadlo Brno, Národní divadlo moravskoslezské, Slovinské Národní divadlo Maribor, Barandovská studia, KLICPEROVO DIVADLO, Divadlo A. Dvořáka Příbram, Divadlo F.X.Šaldy Liberec, Muzeum historie Dukla, Boskovické westernové městečko, Slovenské Muzeum SNP a mnoho dalších, spokojených zákazníků

Veškeré nabízené repliky jsou určené k dekoraci. Nepodléhají žádnému věkovému omezení. Repliky mečů jsou určeny pro dekorativní účely, případně jako doplněk kostýmu. Nejsou určeny k simulaci boje. ( Pouze náznakově, jinak by mohlo dojít k poškození meče.) 

Určeno výhradně pro sběratelské účely. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Smysl vidíme v dodávání kvalitních replik ať už pro divadlo či film, nebo pro sběratele.  

Pro více informací a Vaši poptávku piště na info@repliq.cz , nebo volejte +420 778 013 135

Těšíme se na Vás!

Váš Repliq.cz