Spolupráce s divadly a filmem

Spolupracujeme s celou řadou divadel, filmových studií ( například. Armorers Kft ) a spolků KVH. V případě odběru většího množství replik, se na nás neváhejte obrátit s poptávkou a rádi Vám připravíme individuální nabídku. Jsme Vám k dispozici každý den od 8 - 18 hodin. Samozřejmostí je možnost naší vlastní přepravy ( sobotní natáčecí den apod.)

Mezi naše přední odběratele patří:  Národní divadlo, Vinohradské divadlo v Praze,Národní divadlo Brno, Národní divadlo moravskoslezské, Slovinské Národní divadlo Maribor, Barandovská studia, KLICPEROVO DIVADLO, Divadlo A. Dvořáka Příbram, Divadlo F.X.Šaldy Liberec, Muzeum historie Dukla a mnoho dalších.

Veškeré nabízené repliky jsou určené k dekoraci. Nepodléhají žádnému věkovému omezení. Repliky mečů jsou určeny pro dekorativní účely, případně jako doplněk kostýmu. Nejsou určeny k simulaci boje. ( Pouze náznakově, jinak by mohlo dojít k poškození meče.) 

Určeno výhradně pro sběratelské účely. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Smysl vidíme v dodávání kvalitních replik ať už pro divadlo či film, nebo pro sběratele. 

 

Pro více informací volejte +420 778 013 135

 

Naše recenze zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení