Termovizní monokulár Hikmicro LYNX LE15S
Kód: TN3008Detailní popis produktu
Hikmicro tentokrát přichází s řadou cenově dostupných pozorovacích termovizních monokulárů LYNX S, kterou ocení nejen začátečníci, ale i zkušení myslivci, lovci a prakticky kdokoliv, kdo nepotřebuje extrémně výkonné zařízení za extrémní pořizovací cenu.
Model LYNX LE15S je vybaven termovizním jádrem s rozlišením 256x192px, citlivostí NETD ≤35mK (dokáže rozlišit teplotní rozdíly menší než 0.035°C), intervalem pixelů pouhých 12μm a 15mm čočkou s optickým přiblížením 2.2x a digitálním 8x zoomem, díky které dokáže detekovat cíl až na vzdálenost 750m. Můžete přepínat mezi čtyřmi barevnými paletami (Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion). Funkce jako Hotspot, Picture-in-Picture, či Hot Track jsou u výrobků Hikmicro již samozřejmostí.

Výsledný obraz je přenášen na 800x600 OLED displej s plynulou obnovovací frekvencí 50Hz a můžete ho v reálném čase streamovat do mobilního telefonu díky aplikaci Hikmicro Sight, nebo ho uložit na vestavěné 8GB úložiště.

Zařízení je napájeno vestavěnou Li-ion baterií se kterou dokáže zůstat v provozu až 8 hodin, s vypnutou, nebo 6h se zapnutou funkcí Hotspot.Všechny komponenty jsou ukryty v odolné konstrukci se stupněm krytí IP67 a pracovní teplota se pohybuje v rozmezí od -20°C do +55°C.

Obsah balení
- Termovizní monokulár Hikmicro LYNX LE15S
- USB Kabel
- Ochranný obal
- Poutko na zápěstí
- Hadřík
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optika, lasery a dalekohledy |
|---|---|
| EAN: | 6974004643249 |
| Digitální zoom: | 1-8 x |
| Zvětšení: | 2.2 x |
| Maximální kapacita paměti: | 8 GB |
| Výdrž baterie: | 8/6 h |
| Rozměry: | 158.3x61.0x57.0 mm |
| Velikost displeje: | 0.32 in |
| Voděodolné: | Ano |
| Hmotnost: | 280 |
| Počet režimů: | 4 |
| Rozlišení displeje: | 800x600 px |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Detekční vzdálenost: | 750 m |
| Minimální ostřící vzdálenost: | 10 m |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Rozlišení termovizního jádra: | 256x192 px |
| Průměr čočky objektivu: | 15 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Druh baterie: | Zabudovaná Li-Ion |
| Zorný úhel: | 11.7x8.8 ° |
| Záruka: | 36 měsíců |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



