Termovizní monokulár Hikmicro LYNX LH15 2.0
Kód: TN2911Detailní popis produktu
Hikmicro představuje již druhou generaci termovizních monokulárů řady LYNX s řadou vylepšení zajišťující ještě lepší technické parametry a možnost rychlé výměny baterie.Model LYNX LH15 2.0 je vybaven termovizním jádrem s rozlišením 384x288px, citlivostí NETD ≤20mK (dokáže rozlišit teplotní rozdíly menší než 0.02°C), intervalem pixelů pouhých 12μm a 15mm čočkou s optickým přiblížením 1.4x a digitálním 8x zoomem, díky které dokáže detekovat cíl až na vzdálenost 750m. Můžete přepínat mezi čtyřmi barevnými paletami (Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion). Funkce jako Hotspot, Picture-in-Picture, či Hot Track jsou u výrobků Hikmicro již samozřejmostí.

Výsledný obraz je přenášen na 1024x768px OLED displej s plynulou obnovovací frekvencí 50Hz a můžete ho v reálném čase streamovat do mobilního telefonu díky aplikaci Hikmicro

Sight, nebo ho uložit na vestavěné 16GB úložiště.Zařzení je napájeno vyměnitelnou Li-ion baterií 18650 (2ks jsou součástí balení) se kterou dokáže zůstat v provozu až 6,5 hodin, což lze ještě prodloužit díky funkci automatického režimu spánku při sklonění zařízení o 70° dopředu či o 75° do strany. Baterii můžete dobíjet přiloženou nabíječkou, nebo přímo v zařízení pomocí slotu USB-C. Navíc se monokulár může chlubit extrémně krátkým 3 vteřinovým bootováním, takže vám neunikne žádný důležitý moment.
Všechny komponenty jsou ukryty v odolné konstrukci se stupněm krytí IP67 a pracovní teplota se pohybuje v rozmezí od -30°C do +55°C.
Obsah balení
- Termovizní monokulár Hikmicro LYNX LH15 2.0
- 2x Baterie 18650
- Nabíječka
- USB Kabel
- Ochranný obal
- Poutko na zápěstí
- Hadřík
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optika, lasery a dalekohledy |
|---|---|
| EAN: | 6974004644079 |
| Digitální zoom: | 1-8 x |
| Zvětšení: | 1.4 x |
| Maximální kapacita paměti: | 16 GB |
| Minimální ostřící vzdálenost: | 1.5 m |
| Výdrž baterie: | 6.5 h |
| Rozměry: | 164.0x56.0x60.8 mm |
| Velikost displeje: | 0.39 in |
| Voděodolné: | Ano |
| Hmotnost: | 272 |
| Počet režimů: | 4 |
| Rozlišení displeje: | 1024x768 px |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Detekční vzdálenost: | 750 m |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Rozlišení termovizního jádra: | 384x288 px |
| Průměr čočky objektivu: | 15 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Druh baterie: | Li-Ion 18650 |
| Zorný úhel: | 17.5x13.1 ° |
| Záruka: | 36 měsíců |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



