Německý kulomet MG 34

Kód: 1317.DENIX
Novinka
30 hodnocení
Značka: Denix
5 990 Kč
Na objednávku

Dokonale zpracovaná replika německého kulometu MG-34. Věrné provedení a něco, na co jsme dlouho všichni čekali. Replika vč. pohyblivého mechanismu. Kombinace kovu a plastu (střenky) Pažba ze dřeva španělské borovice. Příjímáme předobjednávky.

Tuto repliku očekávejte v září 2021. *První dorazí koncem srpna 2021.

*Dříve zadané objednávky budou vyřizovány přednostně. Děkujeme za pochopení.

Jakmile bude produkt naskladněn, ihned Vám voláme a odesíláme.

 

*Kulometný pás z videa není součástí, jedná se o promovideo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní patrony zde

 

 

MG 34 byl německý kulomet hojně používaný za druhé světové války německým Wehrmachtem. Používán byl hlavně v první polovině války, později byl nahrazen vylepšeným typem MG 42.

Lehký kulomet MG 34 byl zaveden do výzbroje německé armády v roce 1934. Hromadná výroba se rozběhla ve zbrojovce Mauser dva roky poté. V době druhé světové války tento kulomet vyrábělo několik německých továren, rakouská firma Steyr a také Zbrojovka Brno. Výroba probíhala až do roku 1945. Jeho konstrukce využívala patentů Louise Stangeho. Zásobování municí probíhalo nábojovým pásem nebo z bubnového zásobníku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pušky a karabiny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.94 kg
Typ zbraně: karabina
Materiál pažby: dřevo
Rozměr v cm: 122

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo2

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.

Repliky zbraní Denix nejsou kat. D. Nejsou věkově omezeny, ani na ně nemusíte vlastnit povolení, či zbrojní průkaz. Jsou tedy volně prodejné.