Vzduchová pistole Umarex Beretta APX 4,5mm + Doprava zdarma na další nákup
Kód: 5.8327Související produkty
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti
- ráže 4,5 mm (BB ocelové broky)
- pohon CO₂ bombička 12 g
- kapacita zásobníku cca 19 ran
- systém blowback (pohyblivý závěr)
- úsťová rychlost cca 120 m/s
- energie do cca 3 J
- 22 mm lišta na příslušenství
- manuální pojistka
Využití
- rekreační střelba
- střelba na plechovky a reaktivní cíle
- trénink manipulace
- hobby použití
⚠️ Upozornění: Zbraň kategorie D – prodej od 18 let. Používejte v souladu s platnou legislativou.
Balení obsahuje:
- Beretta APX
- Zásobník Beretta APX
- Návod se záručním listem
- Kartonová krabička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové CO2 pistole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4000844612540 |
| ? BlowBack: | BlowBack - ano |
| Typ střeliva: | ocelové BB broky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Barva: | černá |
| ? Režim střelby: | semi-auto |
| Systém pohonu: | CO2 (1x 12g) |
| Typ hlavně: | hladká |
| ? Typ spouště: | double action only |
| Pojistka proti výstřelu: | s pojistkou |
| Materiál pažby: | plast |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Celková délka: | 190 mm |
| Délka hlavně: | 106 mm |
| Energie: | 3 J |
| Hmotnost: | 666 g |
| Kapacita zásobníku: | 19 ks |
| Úsťová rychlost: | 125 m/s |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
![]()
Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,
Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.
Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.



