Vzduchová pistole Glock 17 Gen5 MOS BlowBack + Sada bombiček CO2 ULTRAIR CARE KIT 12g ASG 10ks

Kód: 5.8422
Novinka Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
3 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Glock 17 Gen5 MOS, vzduchová pistole s pohonem bombičkou CO2 12g a automatickým posunem závěru BlowBack, zásobník s kapacitou 18 ocelových BB kuliček 4,5mm, kovový závěr, polymerový rám.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Autentická replika snad nejznámější rakouské značky Glock. Umarex získal licenci k výrobě přesných replik.
Stejně jako ostrá předloha je spodní rám zbraně polymerový a závěr z kovu, stejně jako hlaveň této pistole. Edice MOS má navíc na závěru možnost montáže kolimátoru přes adaptéry, které najdete pod číslem 5.8499.

Tato verze nepostrádá systém BlowBack, který zajišťuje realistický pohyb závěru zbraně během střelby. Po vystřílení zásobníku zůstane závěr v zadní poloze.
Pohonem pro tuto vzduchovou pistoli je bombička CO2 12g. Ta se u pistole Glock 17 Gen5 MOS vkládá do samostatného zásobníku, který může být ze zbraně vytažen, aniž by CO2 plyn unikl.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.
Do přední části zásobníku se vkládá také střelivo. V tomto případě ocelové střelivo BB 4,5mm. Zásobník pojme až 18ks. Zásobník lze zakoupit také samostatně do zásoby jako náhradní.
Spoušťový mechanismus modelu Glock 17 Gen5 MOS má konstruční řešení typu Double Action - vnitřní kohout není nutné přednatáhnout. Pistole je poloautomatická stiskem spouště dochází k výstřelu. Navíc díky systému BlowBack dochází po výstřelu k automatickému napnutí kohout a spoušť je tak lehčí.
Zajištění proti náhodnému výstřelu je stejně jako u ostré předlohy řešeno na spoušti tzv. jazýčkovou pojistkou. Spoušť je nutné stiskou na střed, aby došlo k deaktivaci pojistky. Tento Glock má ještě druhou přepínatelnou pojistku umístěnou pod hlavní. Ovládá se vpřed a vzad, pro celkové odjištění a zajištění zbraně.

Obsah balení
  • Glock 17 Gen5 MOS BlowBack
  • Zásobník Glock 17 Blow Back
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabičkaDoplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 pistole
Záruka: 24
? BlowBack: BlowBack - ano
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 12g)
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 202 mm
Délka hlavně: 96 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 683 g
Kapacita zásobníku: 18 ks
Úsťová rychlost: 115 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.