Vzduchová pistole Glock 19 Gen4 MOS + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 5.8423
Novinka Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
2 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Glock 19 Gen4 MOS, vzduchová pistole s pohonem bombičkou CO2 12g, zásobník s kapacitou 16 ocelových BB kuliček 4,5mm, kovový závěr s MOS přípravou, polymerový rám.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Vzduchová pistole Glock 19 Gen4 MOS

Autentická replika snad nejznámější rakouské značky Glock. Umarex získal licenci k výrobě přesných replik.
Stejně jako ostrá předloha je spodní rám zbraně polymerový a závěr z kovu, stejně jako hlaveň této pistole. Edice MOS má navíc na závěru možnost montáže kolimátoru přes adaptéry, které najdete pod číslem 5.8499.

Bombička CO2, která je pohonem této zbraně se vkládá do zadní části rukojeti. Je tedy ideálně skryta a nejde tak rozeznat, že se jedná jen o vzduchovou pistoli.
Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Zásobník střeliva pro ocelové střelivo BB 4,5mm, kuličky se vkládají do samostatného zásobníku, jeho kapacita činí 16ks. Kovový zásobník na ocelové BB kuličky 4,5mm lze dokoupit i samostatně.

Spoušťový mechanismus modelu Glock 19 Gen4 má konstrukční řešení typu Double Action Only - vnitřní kohout není nutné ani možné přednatáhnout. Pistole je poloautomatická stiskem spouště dochází k výstřelu.

Zajištění proti náhodnému výstřelu je stejně jako u ostré předlohy řešeno na spoušti tzv. jazýčkovou pojistkou. Spoušť je nutné stisknout na střed, aby došlo k deaktivaci pojistky.

Obsah balení
  • Glock 19 Gen4 MOS
  • Zásobník Glock 19 Gen4
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabičkaDoplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 pistole
Záruka: 24
? BlowBack: BlowBack - ne
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 12g)
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action only
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 185 mm
Délka hlavně: 112 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 600 g
Kapacita zásobníku: 16 ks
Úsťová rychlost: 120 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.