Vzduchovka Heckler & Koch HK416 A5 + Sada 5ks bombiček CO2 12g

Kód: 5.8405X
Od 18 let
2 hodnocení
Značka: Umarex
4 350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tento model je poháněn dvěma 12g CO2 bombičkami. Ocelové broky ráže 4,5mm se vkládají do komory o kapacitě 36 ran skrze rezervoár, který pojme až 600 broků. Ty lze s využitím systému Blowback vystřelit i v dávkách po 6 ranách s úsťovou energií 3J. 

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Vzduchovka je vybavena čtyřmi 22mm lištami, oboustrannou pojistkou, posuvnou pažbou a zdrsněnou rukojetí. Vnitřní konstrukce je vyrobena ze slitiny zinku a hliníku a následně doplněna odolným polymerovým tělem.

Tato vzduchovka s názvem Umarex HK416 A5 je věrnou kopií páté generace stejnojmenné střelné zbraně vyráběné společností Heckler & Koch.

Model HK 416 A5 je poháněn dvěma 12g CO2 bombičkami vkládanými do zásobníku. Tam se však náboje nenachází. Komora na broky je totiž umístěna v předpažbí a pojme 36 ocelových broků ráže 4,5mm.

Nad komorou je umístěn rezervoár, do kterého se vejde až 600 broků, které se při posunutí chytře skryté nabíjecí páky na levé straně a naklonění zbraně přesunou do spodní komory. Nabití 36 ran v komoře Vám tak zabere jen pár vteřin.

Vzduchovka dokáže z ocelové hlavně vystřelit broky s úsťovou rychlostí 3J, je tedy vhodná převážně na plinking a zábavnou střelbu. K perfektnímu zážitku také napomáhá i režim střelby dávkou po 6 ranách, využívající systém Blowback pro opětovné nabití.

K montáži příslušenství slouží celkem čtyři 22mm Weaver / Picatinny lišty a od základu jsou na vrchní liště umístěna sklopná mířidla. Pojistka, která slouží i jako selektor režimu střelby, je oboustranná, rukojeť je po stranách zdrsněná pro spolehlivější uchopení a samozřejmě nechybí ani posuvná pažba.

Vnitřní konstrukce zbraně je vyrobena ze slitiny zinku a hliníku a následně doplněna o odolné polymerové tělo snižující celkovou hmotnost na 1800g.

 

OBSAH BALENÍ

  • Vzduchovka Heckler & Koch HK416 A5

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 samopaly
? BlowBack: BlowBack - ano
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (2x 12g)
Typ hlavně: hladká
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 800 mm
Délka hlavně: 300 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 1800 g
Kapacita zásobníku: 36 ks
Úsťová rychlost: 130 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.