Vzduchový samopal Umarex Heckler&Koch MP5 K-PDW 4,5mm + Sada bombiček CO2 ULTRAIR CARE KIT 12g ASG 10ks

Kód: 5.8159
Od 18 let
5 hodnocení
Značka: Umarex
3 999 Kč
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Heckler&Koch MP5 K-PDW je ráže 4,5 mm na ocelové BB broky, s kapacitou až 41 broků. Přednost zde má destruktivní ocelové střelivo.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Heckler&Koch MP5 K-PDW kvalitní slitinová konstrukce je pouze překryta polymerem. Jedná se tak o kvalitní provedení repliky samopalu HK MP5.

Stručný popis funkce zbraně: bombička se vkládá do prostoru v zadní části těla samopalu. Pro vložení bombičky je nutné oddělit pažbu od zbytku těla zbraně. Bombička vložena do zbraně se mechanickým uzavřením napíchne na trn. Ventil se otevře, jakmile spoušť narazí na úderník ventilu. Režim střelby je řešen tak, spolu se stiskem spouště dojde k natažení vnitřního kohoutu, který po domáčknutí spouště udeří do ventilu samopalu. Zbraň sice neumí střílet dávkou, ale rychlým mačkáním spouště je tak možné vytvořit vlastní kadenci. BlowBack systém po prvním výstřelu zajistí natažení vnitřního kohoutu, čímž se následně odlehčí spoušť pro další výstřel. Samopal je vybaven montážní lištou weaver k namontování kolimátoru či optiky. Nechybí zde ani pojistka proti náhodnému výstřelu, je umístěna na levé straně v podobě páčky. Červená nábojnice značí, že je samopal odjištěn. A přeškrtnutá nábojnice značí, že je samopal zajištěný.

Obsah balení:

  • Heckler&Koch MP 5 K-PDW
  • zásobník
  • RIS lišta
  • Víko pro použití zbraně bez pažby
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 samopaly
Záruka: 24
? BlowBack: BlowBack - ano
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 12g)
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 590 mm
Délka hlavně: 167 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 1635 g
Kapacita zásobníku: 41 ks
Úsťová rychlost: 160 m/s
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.