Vzduchovka Sig Sauer MCX 4,5mm + Doprava zdarma na další nákup

Kód: SIG011
Od 18 let
4 hodnocení
Značka: Sig Sauer
7 149 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Samopal Sig Sauer MCX na olověné diabolo ráže 4,5 mm s úctyhodnou kapacitou zásobníku 30ti ran, kdy realističnost střelby podtrhuje BlowBack systém.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Vzduchový samopal Sig Sauer MCX je oblíbenou replikou proslulé značky Sig Sauer. Jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních materiálů. Díky kvalitnímu provedení je samopal téměř k nerozeznání od originální palné zbraně. 

Stručný popis funkce: Po vložení bombičky  do zbraně se mechanickým uzavřením napíchne na trn. Jakmile se stiskne spoušť, narazí kohout na úderník ventilu, ventil se otevře a posléze CO2 vyžene střelu z hlavně.  Spoušťový mechanismus je v režimu Double Action Only. Spoušť zajišťuje posun střeliva a pak samozřejmě samotný výstřel. Pojistka proti náhodnému výstřelu je nad rukojetí v podobě páčky. Je dostupná z levé i pravé strany. na samopalu jsou namontovaná sklopná mířidla. Na RIS lištu 22 mm je možné namontovat jakýkoliv doplněk. Pásový zásobník na střelivo na 30 ran, je možné dokoupit jako celou schránku.

Značka Sig Sauer je ve světě palných zbraní velký pojem. Nyní se začíná zabývat také vzduchovkami a jelikož chtějí i od těchto zbraní vysokou kvalitu, nechávají je vyrábět v Japonsku. Již na první pohled je jasné, že zde byly použity kvalitní materiály při výrobě. Při prvním potěžkání zbraně mi přišlo, že tohle snad ani nemůže být vzduchovka, ale opravdová palná zbraň.

Specialitou modelu Sig Sauer MCX je pásový zásobník na střelivo typu diabolo kalibru 4,5mm. Kapacita tohoto zásobníku činí 30 ran. Můžete dokoupit jak celou schránku - zásobník - kde je tento pás ukrytý nebo jen samotný pás pro střelivo.

Pohonem této zbraně je CO2 plyn dodávaný z bombičky CO2 88g. Bombička se vkládá do pažby zbraně. Je tak elegantně skrytá a nenarušuje autentický vzhled.

Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynné CO2 z bombičky, které žene střelivo z hlavně.

Spoušťový mechanismus samopalu Sig Sauer MCX má konstrukční řešení typu Double Action Only, jinak to ani v případě pásového zásobníku na diabolo nejde. Spoušť zajišťuje posun střeliva a pak samozřejmě samotný výstřel.

Pojistku proti náhodnému výstřelu nájdete nad rukojetí v podobě páčky. Je dostupná levé i praví strany. Má dva řežimy, odjištěno a zajištěno.

S mířením na cíl Vám pomůžou sklopná kovová mířidla. SigSauer MCX je taktický model samopalu, dalo by se napsat i útočné pušky, proto je vybaven hned několika RIS lištami 22mm pro montáž snad jakéhokoli doplňku, např. kolimátoru, puškohledu.

Reliastičnost zbraně podporuje také systém BlowBack, který během střelby hýbě vnitřním závěrem. Bombičky CO2 12g lze použít pouze v případě, že máte nebo dokoupíte redukci na tyto malé bombičky. Běžně lze totiž používat jen bombičky CO2 88g!

Obsah balení:

  • Sig Sauer MCX
  • Zásobník Sig Sauer MCX
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 samopaly
Záruka: 2 roky
? BlowBack: BlowBack - ano
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 88g)
Typ hlavně: drážkovaná
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 883 mm
Délka hlavně: 450 mm
Energie: 7,5 J
Hmotnost: 4000 g
Kapacita zásobníku: 30 ks
Úsťová rychlost: 180 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo.sig     

Sig Sauer je ve světě palných zbraní velmi známý výrobce. Kvalitní materiály s perfektním dílenským zpracováním. Tuto lze jen doporučit.