Vzduchová pistole SPA Snowpeak PP750 4,5mm + Doprava zdarma na další nákup
Kód: PP75045Detailní popis produktu
SPA PP750 je vzduchová PCP pistole s výsuvnou pažbou a výškově stavitelnou botkou. Balení obsahuje jednorannou redukci a zásobník, který pojme 9 diabolek v ráži 4,5 mm. Celokovová konstrukce zbraně je doplněná o střenky z bukového dřeva.Vzduchová kartuše má kapacitu 66 cc a její maximální plnící tlak činí 250 Bar. Na předním konci kartuše je umístěn manometr. K plnění můžete využít dodávaný plnící pin.
K přesnému zamíření můžete využít klasická mířidla. Nechybí ani 11 mm lišta pro případnou montáž kolimátoru. Manuální pojistka je umístěna poněkud netradičně přímo na spoušti.
Klíčové vlastnosti
– Výsuvná pažba
– Střenky z bukového dřeva
– 11 mm montážní lišta
– Zásobník i jednoranná redukce
Obsah balení
- SPA Snowpeak PP750 4,5mm
- Zásobník
- 1raná redukce
- plnící pin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchovky na stlačený vzduch (PCP) |
|---|---|
| EAN: | 202020100394 |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| ? Režim střelby: | semi-auto |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Pojistka proti výstřelu: | s pojistkou |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Celková délka: | 388 mm |
| Délka hlavně: | 204 mm |
| Energie: | 14 J |
| Hmotnost: | 1500 g |
| Kapacita zásobníku: | 9 ks |
| Úsťová rychlost: | 225 m/s |
| Energie: | 14 J |
| Kapacita zásobníku: | 9 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
![]()



