Brokovnice Umarex T4E TX 68 40J FP + Bombička CO2 ASG ULTRAIR 88g

Kód: 2.4747
Tip Od 18 let Neomezený výkon >16J
30 hodnocení
Značka: Umarex
10 790 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Brokovnice Umarex T4E HDX 68 40J FP je výkonnou zbraní pro obranné účely a střelbu z krátké vzdálenosti. Tato brokovnice je vyrobena společností Umarex, která je známá svými kvalitními zbraněmi a přesným zpracováním.

 

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

T4E HDX68, pumpovací brokovnice poháněná bombičkou 88g CO2, střelba gumovými kuličkami Rubber Ball kalibru .68, kapacita 16 ran, Full Power výkonová verze do 40J.

Brokovnice Umarex T4E HDX 68 40J Full Power
Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .68.
Konstrukce je tvořena slitinovým základním rámem, který je až následně pokryt polymerem. Vzhledem k značným rozměrům a masivnosti to jistě příznivě snižuje celkovou hmotnost. Všechny technické řešení Umarex pří výrobě zbraní T4E zvolil proto, aby byly odolné, pokud možno hmotnostně přijatelné a okamžitě k použití v případě potřeby bez zbytečného opotřebovávání systému zbraně.Pro dosažení maximálního výkonu je zapotřebí brokovnici HDX 68 pohánět bombičkou CO2 88g. Jako příslušenství můžete pořídit adaptér na standardní malé bombičky 2x 12g CO2. Při použití tohoto adaptéru má zbraň výkon do 24J.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně. Jištění proti náhodnému výstřelu tzv. pojistka je umístěna za spouští na rámu brokovnice. Má podobu přepínače ovládaného stisknutím z pravé či levé strany. Aby bylo možné nabíjení a přebíjení je zapotřebí mít brokovnici odjištěnou a spoušť stisknutou.
Střelivo Rubber Ball se vkládá do zásobníku pod hlavní, který pojme až 16 ks střeliva. Otvor pro nabíjení se otevře po natažení brokovnice jejím předpažbím. Pohybem předpažbí vzad a vpřed dochází k přebíjení. Odtud ten přídomek pumpovací brokovnice.

Spoušťový mechanismus má v případě modelu T4E HDX 68 režim Single Action. Má na starosti pouze samotný výstřel. K natažení bocího mechanismu dochází během přebíjení.
Vzduchová brokovnice Umarex T4E HDX 68 nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.
S mířením Vás zde pomůžou průhledová mířidla, kdy muška je pevná a hledí stavitelná výškově i stranově. Pumpovací brokovnice Umarex T4E HDX je bezesporu taktickým modelem s možnostmi rozšíření, díky přítomným RIS lištám 22 mm. Najdeme ji jak shora pro případnou montáž kolimátoru či optiky, tak zespod pro nožičky či svítilnu nebo jiný taktický doplněk.

Brokovnice Umarex T4E HDX 68 40J FP je ideální pro profesionální bezpečnostní síly, jako jsou policie a vojenské jednotky, které potřebují spolehlivou a výkonnou zbraň pro obranu a zvládání krizových situací. Tato brokovnice je také vhodná pro sportovní střelce, kteří chtějí trénovat svou přesnost a zručnost.

• Perfektní design

• Vysoký výkon

• Vynikající nabíjení

• Zásobník na 16 ran

Střelivo naleznete zde: 


Obsah balení

  • Umarex T4E HDX
  • Klíč na otevření tlakového pouzdra
  • Nabíjecí skluzavka (v rukojeti)
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice
Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně T4E (RAM)
Hmotnost: 3.055 kg
? BlowBack: BlowBack - ne
Typ střeliva: RubberBall , PolyBall , ChalkBall , MarkingBall , PepperBall
Ráže: 17,3 mm / .68
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 88g)
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 896 mm
Délka hlavně: 366 mm
Energie: 40 J
Hmotnost: 3055 g
Kapacita zásobníku: 16 ks
Úsťová rychlost: 105 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.