Revolver SPA CP300 Defender .50 11J + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 60004
Od 18 let
2 hodnocení
2 390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .50.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Kalibr .50 (12.7mm) je ideálním kompromisem mezi praktičností a účinností. Nabízí vhodné vlastnosti pro sebeobranu, jelikož projektil může být těžší a větší. Jedná se navíc o velmi rozšířený kalibr, takže je pro něj dostupných mnoho druhů střeliva.
 
Kovová spoušť a manuální pojistka
Defender potěší kovovou spouští s příjemným chodem a spolehlivou manuální pojistkou ve spoušti, kterou známe z jiných modelů od značky SPA.

6-ranný zásobník
Použitý typ věnečkového zásobníku patří mezi nejspolehlivější ve své kategorii, jelikož zde není žádný podavač ani pružina. Zásobník lze navíc použít pro střelivo s asymetrickým tvarem, například Precision. Pro sebeobranu je nejvhodnější kombinace několika projektilů v zásobníku - například gumovo-kovových a s pepřovou náplní.

Propíchnutí bombičky
Zbraně na 12g CO2 bombičky mají svou nevýhodu - není vhodné v nich nechávat naraženou bombičku po delší dobu (více než 3 dny). Zároveň je však pro sebeobranu důležité, aby mohla být bombička proražena (aktivována) co nejrychleji. CP300 Defender využívá klasický spolehlivý šroubovací uzávěr, který je však navržen tak, aby došlo k proražení bombičky co nejrychleji. Stačí tak vložit bombičku do rukojeti a uzávěr s citem mírně utáhnout. Pro rychlé proražení bombičky pak většinou stačí uzávěr jedním otočením dotáhnout. Tento postup doporučujeme vyzkoušet, aby pro to člověk získal cit.

22mm RIS lišty
Revolver disponuje horní i spodní 22mm RIS lištou, díky čemuž jej můžete osadit svítilnou, laserem, nebo třeba kolimátorem, pokud by pro vás nebyla originální mířidla dostatečná. 
Výkonová verze do 11J až 135 m/s.
Vnitřní konstrukce zbraně je tvořena kovovým rámem, který je následně pokryt polymerem, aby byla vzhledem ke značným rozměrům zachována nízká hmotnost.

Technika zbraně je navržena pro co nejjednodušší obsluhu a využívá osvědčené řešení, aby byla zaručena co nejvyšší spolehlivost zbraně.

Revolver SPA Defender využívá jako pohon 12g CO2 bombičku, která se vkláda do rukojeti.
Spoušťový mechanismus má v případě revolveru SPA CP300 Defender režim DAO - Double Action Only. Stačí tedy mačkat spoušť, aby došlo k výstřelu.
Střelivo Rubber Ball se vkládá do samostatného věnečkového zásobníku, který pojme 6 těchto kuliček. K dispozici je několik typů střeliva tohoto kalibru.
Vzduchový revolver SPA Defender nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.

Obsah balení

  • Revolver SPA Defender .50
  • Zásobník SPA Defender .50
  • 50ks kuliček RubberBall
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička
Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně T4E (RAM)
? BlowBack: BlowBack - ne
Typ střeliva: Rubberball
Ráže: 12,7 mm /.50
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 12g)
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action only
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 290 mm
Délka hlavně: 138 mm
Energie: 11 J
Hmotnost: 730 g
Kapacita zásobníku: 6 ks
Úsťová rychlost: 140 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

icon_14

Společnost Shaoxing Snowpeak Air Gun Factory vznikla v roce 1976. Sídlí v deltě řeky Yangtze, cca 2 hodiny od přístavu Šanghaj. Od začátku se věnuje vzduchovým zbraním. Poslední dobou do toho firma šlape a přichází s řadou inovací, i proto jsou její CO2 a PCP pistole populární. Vlastní i několik patentů.

Když to vezmeme suma sumárum, SPA dělá pěkné zbraně, které jsou pro rekreační střelce ideální. S pytlem bombiček a diabolek si za málo peněz užijete hromadu zábavy.