Vzduchovka Evanix Rex-P 5,5mm

Kód: REXP55
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Evanix
ZdarmaZdarma
Vzduchovka Evanix Rex-P 5,5mm
17 490 Kč
Skladem

Model krátké ruční pistole od firmy Evanix má možnost předělání na pušku. Tento model Rex-P je vybaven polymerovou rukojetí, zbytek části těla je tvořen z kovu. Netypicky prodloužený lučík slouží k natažení pružiny a kladívka. Lučík se velmi dobře a hlavně snadno natahuje, samovolnému pohybu brání integrovaná pojistka. U kovové spouště se zde dá nastavit odpor. Vzduchovou pistoli je také možné zajistit samostatnou dvoupolohovou pojistkou, F - odjištěno, S - zajištěno.

Vzduchovka je velice příjemně tichá díky dvouplášťové hlavni, moderátor tak není potřebný. Vzduchová kartuše je potažená protiskluzovou gumou. Stav tlaku se zde může ověřit pomocí integrovaného manometru v jednotkách BAR. Kartuši plníme klasicky pomocí quickfill adaptéru

Jak je již výše napsané, tento model se dá předělat na dlouhou verzi. Pro tuto změnu je potřeba přikoupit delší kartuši, kterou naleznete přímo v naší nabídce. Vzduchovka má 22 mm lištu o délce 185 mm pro puškohled, nebo kolimátor. Model Rex je jednoranná pistole, diabolky se umisťují přímo do připraveného žlábku. Do tohoto modelu jsou vhodné všechny typy diabolek.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Typ zbraně: pistole
Ráže: 5,5 mm / .22
Typ střeliva: olověné diabolo
? BlowBack: BlowBack - ne
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
? Režim střelby: full-auto
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Úsťová rychlost (m/s): 180
Hmotnost: 1815.000 g
Délka hlavně: 235.000 mm
Celková délka: 505.000 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: