Poloautomatická Pistole s tlumičem ráže 7.65 - Německo 1931 + Voucher na další nákup

Kód: 1311.DENIX
Bez věkového omezení
8 hodnocení
Značka: Denix
2 090 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kovová replika pistole ráže 7.65 - Německo 1931 s plastovými střenkami má odnímatelný tlumič i zásobník. Mechanizmus natahování je funkční. Lze naprázdno vystřelit, po stisku spouště replika cvakne. 

 

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_SK
Repliq_platba

Detailní popis produktu

Walther PP je jedna z nejpoužívanějších kapesním pistolí a svým konstrukčním řešením ovlivnila vývoj ručních palných zbraní. Původně byla navržena v německé zbrojovce Walther před druhou světovou válkou jako Polizei Pistole – PP pro účely vyzbrojení uniformované policie. Nejprve byla používána ráže 7,65 mm Browning, později se vyráběly verze v dalších rážích 9 mm Browning krátký a .22 Long Rifle.

V roce 1931 byla vyrobena menší verze PPK (Polizei Pistole Kriminalmodell, někdy též P. P. Kurz), která byla určena pro kriminální policii jako zbraň pro skryté nošení. Tato pistole se od modelu PP lišila kromě menších rozměrů také konstrukcí těla zbraně, na rukojeti byla nasazena jednodílná pažbička. Model PP měl klasické dvoudílné střenky rukojeti.

Nejrozšířenější provedení pistole PPK bylo v ráži 7,65 mm Browning. Roku 1933 se objevily varianty ráže .22 Long Rifle6,35 Browning a 9 mm Browning krátký, které ale nedosáhly velkého rozšíření.

Výhodou pistole PPK byly její malé rozměry a konstrukční řešení dvoučinného spoušťového mechanismu, které umožňovalo bezpečné nošení zbraně s nábojem v nábojové komoře. Oproti modelu PP měla ale tato zbraň silnější zpětný ráz.

Zbraň je spojována se slavnou sérii filmů o britském agentovi 007 Jamesi Bondovi a se sebevraždou Adolfa Hitlera, který se údajně touto pistolí měl sprovodit ze světa.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.715 kg
Typ zbraně: pistole
Materiál pažby: plast
Rozměr v cm: 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo2

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.

Repliky zbraní Denix nejsou kat. D. Nejsou věkově omezeny, ani na ně nemusíte vlastnit povolení, či zbrojní průkaz. Jsou tedy volně prodejné.