Vzduchový revolver Smith&Wesson 629 Classic 5" + Voucher na další nákup

Kód: 5.8386
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
4 890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Smith & Wesson 629 Classic 5", leštěný nikl, vzduchové revolvery, technologie pohonu CO2, energie střely 3 J, střelba z replik nábojnic ocelovým střelivem BB 4,5 mm, kapacita válce 6 nábojnic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový revolver v licenci americké značky Smith & Wesson. Díky licenci může nosit originální loga. Etrémně masivní konstrukce. Téměr celý vyroben z kovu jen střenka je plastová v hezkém dekoru dřeva.

Revolver ke střelbě využívá pohon CO2 plynem dodávaným z bombičky CO2 12g. Ta se vkládá do rukojeti pod výklopnout střenku. Bombička a utahovací šroub je skryt a neruším tak realistické provedení zbraně. Jedna bombička CO2 12 g vystačí na cca 120 výstřelů, podle teploty prostředí.

Princip systému CO2 zbraně je založen na plynu CO2 dodávaném z bombičky CO2 12g. Bombička se vloží do zbraně. Ta se po mechanickém zajištění šroubem narazí na trn ventilu. Po stisku spouště úderník otevře ventil a pustí dávku plynu CO2 z bombičky. Takto vytvořený tlak následně vyžene střelivo z hlavně ven.

Střelivo se vkládá do replik nábojnic, ty se následně vloží do válce revolveru. Součástí balení je 6ks těchto nábojnic pro střelivo typu BB 4,5mm. Nepoužívejte jiné než ocelové střelivo.

I když revolvery běžně pojistku nemají, model Smith Wesson 629 Classic ji má. Nachází se v uvolňovači válce. Pokud posuvný přepínač zatáhnete vzad ke kohoutu dojde k zajištění. Pro odjištění jej posuňte vpřed a pro vyklopení válce zcela vpřed.

Spoušťový mechanismus umí pracovat jak v řežimu Single Action, tak Double Action. Standardně při stisku spouště dochází k natažení bicího mechanismu a po domáčknutí spouště k výstřelu - systém Double Action. Máte také možnost kohout revolveru před střelbou natáhnout palcem a poté lehčím domáčknutím spouště vystřelit - systém Single Action.

Mířidla revolveru Smith & Wesson 629 tvoří pevná muška a plně stavitelné hledí.

V sekci doplňkového zboží k CO2 vzduchovému revolveru Smith & Wesson 629 Classic níže pod tímto popisem najdete střelivo, příslušenství pro střelbu a údržbu airsoftové zbraně.

Obsah balení

  • Smith&Wesson 629 Classic 5" steel
  • 6x nábojnice Smith&Wesson M29 / 629
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička

Doplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Záruka: 2 roky
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: nikl
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Montážní lišta: bez montáže
Celková délka: 268 mm
Délka hlavně: 127 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 1240 g
Kapacita zásobníku: 6 ks
Úsťová rychlost: 123 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.

umarex_logo_red