Vzduchový revolver Smith&Wesson M29 8 3/8" + Voucher na další nákup

Kód: 5.8385
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
4 890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vzduchový revolver v licenci americké značky Smith & Wesson. Díky licenci může nosit originální loga. Extrémně masivní konstrukce. Téměř celý vyroben z kovu jen střenka je plastová v hezkém dekoru dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revolver ke střelbě využívá pohon CO2 plynem dodávaným z bombičky CO2 12g. Ta se vkládá do rukojeti pod výklopnou střenku. Bombička a utahovací šroub je skryt a neruším tak realistické provedení zbraně. Jedna bombička CO2 12 g vystačí na cca 120 výstřelů, podle teploty prostředí.

Střelivo se vkládá do replik nábojnic, ty se následně vloží do válce revolveru. Součástí balení je 6ks těchto nábojnic pro střelivo typu BB 4,5mm. Nepoužívejte jiné než ocelové střelivo.

I když revolvery běžně pojistku nemají, model Smith Wesson M29 ji má. Nachází se v uvolňovači válce. Pokud posuvný přepínač zatáhnete vzad ke kohoutu dojde k zajištění. Pro odjištění jej posuňte vpřed a pro vyklopení válce zcela vpřed.

Spoušťový mechanismus umí pracovat jak v režimu Single Action, tak Double Action. Standardně při stisku spouště dochází k natažení bicího mechanismu a po domáčknutí spouště k výstřelu - systém Double Action. Máte také možnost kohout revolveru před střelbou natáhnout palcem a poté lehčím domáčknutím spouště vystřelit - systém Single Action.

Mířidla revolveru Smith & Wesson M29 tvoří pevná muška a plně stavitelné hledí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Záruka: 24
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: nikl
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Montážní lišta: bez montáže
Celková délka: 356 mm
Délka hlavně: 213 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 1193 g
Kapacita zásobníku: 6 ks
Úsťová rychlost: 135 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.

umarex_logo_red