PRO VŠECHNY OBJEDNÁVKY NAD 3000 CZK DOPRAVA GLS A ZÁSILKOVNA ZDARMA.

Revolver americké armády 1851 (imitace slonoviny)

Neohodnoceno
Revolver americké armády 1851 (imitace slonoviny)
1 490 Kč –9 %

Kvalitní replika revolveru armády USA.Mechanismus repliky je pohyblivý. Dekorativní replika zbraně neschopná střelby. Střenka je vyhotovena v imitaci slonoviny.

 

Do bubínku lze vložit kapslíky, které imitují střelbu.

 

1 350 Kč
Skladem

Zbraň široce používaná v době občanské války. Revolver obecně je víceranná,  obvykle ruční palná zbraň, v níž jsou náboje umístěny  v otočném válci.

Revolver pracuje tak, že má několik komor v otočném válci. Jedna komora je vždy vystavena proti hlavni a úderníku, respektive zápalníku. U jednočinného revolveru (SA) musí být před každým výstřelem ručně natažen kohout, u dvojčinného (DA) stačí promáčknout spoušť. Většina moderních revolverů umožňuje střelbu ve dvojčinném i v jednočinném režimu, což vede k přesnější střelbě, přesto se zejména u civilních zbraní pro sebeobranu prosazuje pouze dvojčinný (DAO - Double Action Only) systém, kdy je bicí ústrojí (kohout) natahováno pouze promáčknutím spouště. Kohout tak může být zcela malý, oblý a krytý, takže se nemůže při rychlém vytažení zachytit za oděv.

Nejčastější kapacita válce je šest ran, malé obranné zbraně jsou často pětiranné, ale vyskytují se i válce, které mají až deset komor. Záleží na určení revolveru a také na  ráži.

Kód Kód: 1040 B
Jméno značky: Denix
Kategorie: Revolvery a pistole
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.05 kg
Rozměr v cm: 35

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.