Pistolový puškohled Venox 2-7x32
Kód: VXSC002Související produkty
Detailní popis produktu
Pistolový puškohled umožňuje přesnější střelbu s krátkou pistolí. Tento model má zcela odlišné parametry, než na jaké jste zvyklí u klasického puškohledu. Montáž na 22mm lištu představuje součást výrobku.
Variabilní zoom zvládne vše od dvojnásobného až po sedminásobné přiblížení. Má klasický duplex záměrný kříž.
Puškohled nepoužívejte na dlouhé zbraně. Má odlišné zorné pole, neviděli byste tak plný čistý obraz.
OBSAH BALENÍ
- Puškohled
- Montáž na 22mm weaver lištu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S nastavitelným příblížením |
|---|---|
| EAN: | 8594198002554 |
| Dioptrická korekce: | ne |
| Montáž: | 22 mm |
| Typ kříže: | Duplex |
| Nastavitelné přiblížení: | ano |
| ? Paralaxa: | ano |
| Podsvětlení: | ne |
| Průměr objektivu: | 32 mm |
| Antireflexní vrstva: | ne |
| Celková délka: | 255 mm |
| ? Fokální rovina: | Druhá |
| Hmotnost: | 241 g |
| Komínky: | otevřené |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Zvětšení: | 2 - 7 x |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Montáž v balení: | Ano na 22 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




