Puškohled Valiant Lynx 4x32 AOSIR Mil-Dot + Sleva 10% s kódem VALI10

Kód: VL5001
Novinka BLACK-FRIDAY SALECODE:VALI10:10:%
Neohodnoceno
1 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vysoce odolný puškohled s pevným čtyřnásobným zvětšením pro střelbu na kratší vzdálenosti. Má červeně podsvícený kříž Mil-Dot

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Značka VALIANT přichází na trh s novou, cenově dostupnou, řadou puškohledů pod označením LYNX. Pevné zvětšení zaručuje ještě větší odolnost. Čtyřnásobný zoom můžete využívat pro terčovou střelbu do vzdálenosti 25 metrů.

Mezi základní přednosti puškohledů Valiant patří jednodílný tubus, který zaručuje vyšší mechanickou odolnost. Záměrný kříž MIL-DOT se nachází v druhé ohniskové rovině a je podsvícený červeně v různých stupních intenzity. Těchto stupňů je celkem 12.

Průměr tubusu u tohoto modelu je 25,4 mm. Čočky jsou pokryté antireflexní vrstvou, což zaručuje perfektní viditelnost i za horších světelných podmínek. Komínky jsou otevřené, není tedy nutné je zakrývat speciální krytkou. Jsou také dostatečně velké a přesně oddělují jednotlivé kliky, takže je můžete používat i s rukavicemi.

U modelové řady LYNX je paralaxa umístěna na přední části. Značka Valiant zapracovala na tom, aby chyba paralaxy byla co nejnižší, což střelci jistě ocení. Celý optický a mechanický systém byl zcela přepracován a díky mnoha inovativním konstrukčním prvkům se zvětšilo o 30 % zorné pole, zvýšila se také ostrost obrazu, rovněž podání barev je věrnější.

 

Klíčové vlastnosti

  • Pevné zvětšení
  • Jednodílný tubus – vyšší mechanická odolnost
  • Podsvícení
  • O 30 % větší zorné pole oproti ostatním 
  • Čistý obraz

Obsah balení

  • Puškohled
  • Krytky
  • Čistící hadřík
  • Dvoudílná vysoká montáž na 11mm lištu

Doplňkové parametry

Kategorie: S pevným přiblížením
EAN: 8594198000024
Hmotnost: 472
Korekce: 1/4 MOA
Celková délka: 320 mm
Dioptrická korekce: Ano
Fokální rovina: Druhá
Korekce paralaxy: Ano
Komínky: Otevřené
Průměr tubusu: 25,4 mm
Montáž: Ano na 11mm
Průměr čočky objektivu: 32 mm
Zvětšení: 4 x
Antireflexní vrstva: Ano
Zorné pole: 382in
Typ kříže: Mil-dot
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

icon_252

Společnost se věnuje uživatelům, kteří chtějí pro svou zbraň funkční příslušenství za slušné peníze. Valiant vyrábí puškohledy, jak s uzavřenými, tak s otevřenými domky. V poměru cena výkon je bezkonkurenční. Puškohledy Valiant mají vlastnosti mnohem vyšších tříd. Jmenujme boční regulaci paralaxy a leptaný kříž s možností podsvícení, jenž je extrémně odolný vůči zpětným rázům.

Většina provedení má kříž typu FBR. Ten je podobný dobře známému kříži SCB. Zásadní rozdíl je v tom, že FBR je ve spodní části prodloužený a končí až ve spodním poli pušky. Díky tomu má tu výhodu, že jej užijete ke střelbě na menší i na větší vzdálenost. Nově Valiant dělá i kříž HFT.

Montáže jsou určeny pro všechny odstřelovací a lovecké pušky. Vyrábějí se v ČR pomocí nejnovějších CNC strojů. Používají se na ně stejné materiály jako u palných zbraní České Zbrojovky. Když k tomu přičtete spolupráci s profesionálními střelci, dostanete vysoce odolné puškohledové montáže.

Puškohledy Valiant snesou srovnání i s věhlasnými značkami. Protože jsou z jednodílného tubusu, plněné dusíkem, voděodolné a nárazuvzdorné, tak obstojí za všech podmínek. A to i na nejvýkonnějších loveckých rážích, kde úsťová energie střely přesahuje až 6000 J. Uplatní se i na silných pružinových vzduchovkách, kde odolají rázům a vibracím.