Pouzdro pistolové INSERT COYOTE

Kód: IN-PIH-CD-11
Neohodnoceno
Značka: Helikon-Tex®
236 Kč
Skladem
Lehké pouzdro typu insert od oblíbené značky HELIKON-TEX. Na výrobu pouzdra byl použit materiál CORDURA®, který nabízí vysokou míru odolnosti. Pouzdro je kompatibilní se zbraněmi služební velikosti jako je Glock 17, XDM, CZ P07/09, SIG 226 či P99.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehoučké, univerzální pouzdro určené k přenášení zbraní v batozích, vacích a taškách vybavených měkkým flaušem. Pistole je v pouzdru jištěna elastickým páskem. Insert je určený hlavně pro batohy a tašky značky HELIKON-TEX jako je EDC SLING nebo DOWNTOWN. 

Pouzdro nabízí:

  • vysokou odolnost díky materiálu Cordura®
  • kompatibilitu s většinou zbraní služební velikosti

Parametry:

  • hmotnost: 62 g
  • rozměry: 15 x 9 cm
  • materiál: 100 % nylon

Doplňkové parametry

Kategorie: Skryté nošení
Typ zbraně: pistole
Barva: coyote

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

helikon

Helikon-Tex byl založen v roce 1983 a zpočátku se soustředil na import především švédského kempingového vybavení (Morakniv atp.). Zlomovým byl rok 1995, kdy firma zahájila svou vlastní výrobu produktů a poté rok 1999 kdy se Helikon stal nejen výrobcem, ale i značkou produktů, které si v posledních letech vybudovaly světové renomé a jsou využívány outdoor nadšenci, střelci i příslušníky ozbrojených sil. Je také potřeba zmínit, že značka neustále inovuje a přichází stále s novými a lepšími produkty.