Vzduchová pistole Umarex Walther CP 99 Bicolor 4,5mm + Sada 5ks bombiček CO2 12g

Kód: 412.00.01
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
4 290 Kč
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Walther CP99 bicolor je vzduchová pistole na olověné diabolo ráže 4,5 mm s kapacitou zásobníku 8 ran, vhodná pro hobby terčovou střelbu.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Walther CP99 bicolor povedená replika do posledního detailu známé palné zbraně Walther P99 s poniklovaným kovovým závěrem a s kvalitním polymerovým rámem. Díky drážkované hlavni je zbraň velice přesná. 

Stručný popis funkce zbraně:  Po vložení bombičky  do zbraně se mechanickým uzavřením napíchne na trn. Jakmile se stiskne spoušť, narazí kohout na úderník ventilu, ventil se otevře a posléze CO2 vyžene střelu z hlavně. Pistole je v režimu Double Action, kdy spolu po stisknutí spouště dojde k natažení vnitřního kohoutu a po domáčknutí k úderu na úderník. Pro odlehčení spouště je možné natáhnout zadní část závěru pistole manuálně a tím napnout vnitřní kohout, díky čemuž vznikne nižší odpor spouště, což se projeví při střelbě na terč. Pojistka proti náhhodnému výstřelu je umístěna na pravé straně mezi rukojetí a závěrem pistole v podobě posuvníku. Zbraň je zajištěna v zadní poloze a naopak v přední je odjištěna. Zbraň je možné upravit pomocí montáže a doplnit ji tak různé doplńky.

Balení obsahuje:

  • Walther CP 99
  • Věnečkový zásobník 2ks
  • Návod se záručním listem
  • Plastový kufřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 pistole
Záruka: 24
? BlowBack: pouze manuálně
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: bicolor
? Režim střelby: semi-auto
Systém pohonu: CO2 (1x 12g)
Typ hlavně: drážkovaná
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 180 mm
Délka hlavně: 85 mm
Energie: 3,5 J
Hmotnost: 740 g
Kapacita zásobníku: 8 ks
Úsťová rychlost: 110 m/s
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.