Vzduchovka Crosman ST1 Full Auto 4,5mm s kolimátorem + Sada bombiček CO2 ULTRAIR CARE KIT 12g ASG 10ks

Kód: CFAST1X
Od 18 let
2 hodnocení
Značka: Crosman
7 890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Americký výrobce Crosman přichází na trh s plně automatickou CO2 vzduchovkou, která byla inspirována futuristickou karabinou KRISS Vector. Polymerové tělo v bílém provedení podtrhuje unikátní vzhled této zbraně a v kombinaci s černými prvky nabízí opravdu povedený kontrast.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Výsuvná pažba s gumovou botkou je odnímatelná a to stejné platí i o moderátoru hluku, který v tomto případě plní spíše roli prodloužení hlavně. Z kompaktní karabiny si tak během okamžiku můžete vytvořit pistoli. Samotná hlaveň je vyrobena z oceli, má hladký vývrt a je dlouhá 155 mm. Po nasazení moderátoru její délka dosahuje 394 mm.

Pohon zajišťují dvě 12g CO2 bombičky, které se vkládají do masivního zásobníku s rezervoárem na více než 300 ocelových BB broků v ráži 4,5 mm. Pro napáskování 25 střel do zásobníku stačí pouze povytáhnout páčku na spodní straně zásobníku, obrátit jej vzhůru nohama a následně s ním lehce zatřást. Pak už zbývá jen zasunout páčku zpět a můžete střílet. Tuto operaci lze také provést bez vytažení zásobníku ze zbraně.

Crosman ST1 střílí v poloautomatickém i plně automatickém režimu. K přepínání mezi režimy slouží páčka selektoru, která zároveň funguje jako pojistka. Selektor se nachází nad pistolovou rukojetí a je přístupný z obou stran. Pro reálnější pocit ze střelby výrobce vzduchovku opatřil systémem Blowback, který simuluje pohyb závěru po každém výstřelu.

Celkový taktický ráz zbraně dále doplňují Picatinny lišty, které najdete na předpažbí a slouží k připojení svítiny a dalšího příslušenství. Na horní Picatinny lištu si můžete nasadit dodávaný kolimátor nebo jakýkoliv zaměřovač podle vašeho uvážení.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

– Inspirováno zbraní KRISS Vector

– Možnost poloautomatické i plně automatické střelby

– Zásobník s rezervoárem na 300 ocelových broků

– Kolimátor

– Blowback

 

OBSAH BALENÍ

  • Vzduchovka Crosman ST1 Full Auto 4,5mm
  • Zásobník
  • Moderátor hluku
  • Kolimátor
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 samopaly
? BlowBack: BlowBack - ano
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: bicolor
? Režim střelby: full-auto
Systém pohonu: CO2 (2x 12g)
Typ hlavně: hladká
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 838 mm
Délka hlavně: 155 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 2857 g
Kapacita zásobníku: 25 ks
Úsťová rychlost: 131 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Firma byla založena v roce 1923 v Rochesteru. Krédem této společnosti vždy byla kvalita a inovace. Mezi nosné produkty této firmy patří zejména vzduchovky a diabolky. V současné době firma Crosman zaměstnává více jak 300 lidí a je jedním z největších výrobců vzduchovek a vzduchového střeliva. 

Mezi nejznámější produkty značky Crosman patří vzduchovky pumpmaster, Marlin Cowboy a v neposlední řadě novinka této firmy Remington, která se stává průkopníkem na trhu vzduchovek. 

Firma Crosman vyrábí také PCP zbraně pod označením Marauder. Tyto větrovky jsou především oblíbené mezi lovci a to díky velké kapacity vzduchu, přesnosti a odolnosti této zbraně.

Firma Crosman nevyrábí jen dlouhé vzduchové zbraně, ale také vzduchové pistole a revolvery.