Vzduchovka Gamo Speedster IGT 10x GEN3i 4,5mm + SPREJ OBRANNÝ PEPŘOVÝ KO JET 40ML

Kód: 61100392-IGT
Od 18 let Neomezený výkon >16J
15 hodnocení
Značka: Gamo
7 390 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Gamo Speedster IGT 10× GEN3i je nástupce svého již všem dobře známého předchůdce Gamo speedster IGT 10× Gen2. Tak jak doposud, i třetí generace má 10ranný zásobník a poskytuje výkon 24 J.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Gamo Speedster IGT 10x GEN3i je nástupce svého již všem dobře známého předchůdce Gamo speedster IGT 10x Gen2. Tak jako doposud, i třetí generace má 10ranný zásobník a poskytuje výkon 24 J. Konstrukce je lehká a dobře vyvážená, což ve výsledku má příznivý vliv na rychlost střelby a na manipulaci se vzduchovkou.  
Tento model je vybaven hlavní Whisper maxxim s úsťovou brzdou. Její přednosti spočívají na sníženém zpětném rázu a hluku. Další výhodou je také to, že oproti klasické hlavni Whisper je lehčí a má mnohem lepší vyvážení.  
Systém IGT (Inert Gas Technology), čili systém opírající se na plynovém pístu, poskytuje tři hlavní výhody: méně vibrací, větší konzistenci výkonu a plynulejší natahování vzduchovky.

Systém CAT (Custom Action Trigger) umožňuje nastavení spouště ve dvou stupních. Vše lze provést pomocí jednoho šroubu. Mezi jednotlivými střelbami můžeme spoušť zajistit manuální pojistkou.
Charakteristickým rysem polymerové pažby je úzký krček, v jehož dolní částí se nachází úchop s pórovitou texturou pro silnou ruku. Dále pak na předpažbí se nachází pórovitá zóna poskytující oporu pro slabou ruku.

Speedster IGT je dodáván společně s jedním zásobníkem a puškohledem 3-9x40 W1PM. Montáž puškohledu je nutná s ohledem na nepřítomnost klasických mechanických mířidel.

OBSAH BALENÍ

  • Vzduchovka Gamo Speedster IGT 10x GEN3i 4,5mm
  • Puškohled
  • Zásobník

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové pušky
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
? Režim střelby: přebíjecí
Typ hlavně: drážkovaná
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 11 mm
Celková délka: 1180 mm
Délka hlavně: 450 mm
Energie: 24 J
Hmotnost: 3100 g
Kapacita zásobníku: 10 ks
Úsťová rychlost: 270 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gamo je španělská společnost specializující se na výrobu vzduchových pušek a pistolí. Několik klíčových bodů, které lze zmínit o společnosti Gamo, zahrnuje:

  1. Inovace a Technologie: Gamo je známá pro své inovace v oblasti vzduchových zbraní. Společnost investuje vysoké částky do vývoje nových technologií a materiálů, aby zlepšila výkon, přesnost a spolehlivost svých produktů.

  2. Rozmanitost Produkce: Gamo vyrábí různé typy vzduchových zbraní, včetně vzduchových pušek a pistolí s různými mechanismy pohonu, jako jsou pružinové, plynové písty nebo CO2 pohon. Nabízí také různé modely s různými úrovněmi výkonu a designu.

  3. Kvalita a Preciznost: Značka je spojována s vysokou kvalitou a přesností svých produktů. Gamo si klade za cíl poskytovat střelcům a sportovním střelcům zbraně, které splňují vysoké standardy v oblasti výkonu a konstrukce.

  4. Mezinárodní Přítomnost: Společnost Gamo má rozsáhlou mezinárodní distribuci a je známá po celém světě. Je oblíbená mezi střelci a milovníky vzduchových zbraní v mnoha zemích.