Crosman Benjamin Trail NP Mark II 4,5mm + Doprava zdarma na další nákup

Kód: PBN17
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Crosman
3 690 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Crosman Benjamin Trail Mark II NP je 4,5 mm velmi silná zalamovcí pistole na olověně diabolo, vhodná jak pro sportovní střelbu, tak i rekreační.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Crosman Benjamin Trail Mark II NP je velice povedená vzduchová zbraň, která dosahuje rychlosti až 160 m/s. Nitro píst u této zbraně zaručuje nižší hlučnost, ale i také mnohem větší přesnost. Pistole má kvalitní polymerové tělo, přičemž rukojeť je ideálník, jak pro praváky, tak leváky.

Stručný popis funkce zbraně: Pojistka proti náhodnému výstřelu je umístěna nad spouští, stisknutím páčky zpravé strany je zbraň odjištěna a stisknutím z levé strany je zbraň zajištěna. Pistole má TruGlo mířidla, muška je červená, pevná a hledí je zelené, stavitelné. Díky 11ti mm drážce můžete na zbraň namontovat optiku či kolimátor.

Balení obsahuje:

  • Crosman Benjamin Trail Mark II NP cal.4,5mm
  • Prodloužení hlavně
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky GAS píst
Záruka: 24
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
? Režim střelby: přebíjecí
Typ hlavně: drážkovaná
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 11 mm
Celková délka: 406 mm
Délka hlavně: 140 mm
Energie: 6 J
Hmotnost: 1500 g
Kapacita zásobníku: 1 ks
Úsťová rychlost: 160 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Firma byla založena v roce 1923 v Rochesteru. Krédem této společnosti vždy byla kvalita a inovace. Mezi nosné produkty této firmy patří zejména vzduchovky a diabolky. V současné době firma Crosman zaměstnává více jak 300 lidí a je jedním z největších výrobců vzduchovek a vzduchového střeliva. 

Mezi nejznámější produkty značky Crosman patří vzduchovky pumpmaster, Marlin Cowboy a v neposlední řadě novinka této firmy Remington, která se stává průkopníkem na trhu vzduchovek. 

Firma Crosman vyrábí také PCP zbraně pod označením Marauder. Tyto větrovky jsou především oblíbené mezi lovci a to díky velké kapacity vzduchu, přesnosti a odolnosti této zbraně.

Firma Crosman nevyrábí jen dlouhé vzduchové zbraně, ale také vzduchové pistole a revolvery.