Vzduchovka Crosman Benjamin Maximus 4,5mm + Voucher na další nákup

Kód: BPM77B-N
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Crosman
9 489 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vzduchovka Crosman Maximus s ráží 4,5 mm je vybavena TruGlo mířidly, vzhledem k nižší váze je vhodná i pro dorost a děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Crosman Maximus  známé americké značky je cenově dostupný model s maximálním možným výkonem 16J (není nutný zbrojní pas), Polymerová pažba je vyrobená tak, aby byla vhodná jak pro leváky, tak i praváky. Na pažbě jsou umístěny dva čepy s oky pro případné nasazení popruhu.

Stručný popis funkce zbraně: Vzduchovka má vlastní zásobník vzduchu též známou jako kartuš. Vzduch je možné doplňovat pomocí speciální pumpy nebo přepouštěním z větší tlakové láhve. Střelivo z hlavně se vyžene, jakmile se natáhne bicí mechanismus a stiskne spoušť a dojde k úderu ventilu. Kartuš je o objemu 135cc s maximálním tlakem 200 BAR. Pomocí manometru zespoda předpažbí je možné sledovat tlak. Vzduchovka je vybavena tzv. TruGlo mířidly, přičemž hledí je červené a muška je zelená, je však možné na zbraň namontovat puškohled. Ani zde nechybí pojistka proti náhodnému výstřelu, je barevně označena. Z pravé strany se stiskne a na levé straně se objeví červené značení, které značí, že zbraň je odjištěná. Zajištěná je po stisku z levé strany.

Obsah balení:

  • Crosman Benjamin Maximus 4,5mm
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky na stlačený vzduch (PCP)
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: přebíjecí
Systém pohonu: PCP
Typ hlavně: drážkovaná
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 11 mm
Celková délka: 1 080 mm
Energie: 16 J
Hmotnost: 2300g
Kapacita zásobníku: 1 ks
Úsťová rychlost: 250 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.