Vzduchovka SPA Artemis PR900W 4,5mm + Doprava zdarma na další nákup

Kód: PR900W45
Od 18 let Poslední za tuto cenu Neomezený výkon >16J
Neohodnoceno
Značka: SPA
5 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vzduchovka SPA Artemis  PR900W ráže 4,5 mm, poháněnou vzduchem s vlastní kartuší, s dokonale propracovanou dřevěnou pažbou.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Stručný popis funkce zbraně: Hlaveň má pevnou mušku a stavitelné hledí, přičemž je možné na hlaveň namontovat kolimátor či puškohled. Vzduchovka dlouhá, firmy SPA  s kartuší, která je možná naplnit pomocí QuickFill ventilu z pumpy nebo z lahve. Plnící tlak je 200 BAR. Doplnění kartuše je lepší doplnit  již při snížení tlaku na 70 BAR. Pojistka proti výstřelu je manuální a je ovládána stiskem z levé nebo pravé strany. Odjištěná je po stisku z pravé strany, poté se vlevo objeví červené značení a vzduchovka je odjištěná. Tato lehčí vzduchovka je vhodná jak pro dospělé, tak i pro dorost.

Samozřejmostí je manuální pojistka, která je umístěna na lučíku a tudíž je dobře ovladatelná. Díky tomu, že není automatická, tak ji můžeme kdykoliv trvale zajistit, nebo odjistit.

PR900W je taky vybavena klasickými mířidly, což je pro naučení střelby vhodné. V případě, že je již nepotřebujete, tak se dají snadno demontovat a nahradit puškohledem. Puškohled se uchytí na 11mm lištu, která je součástí této vzduchovky.


Tato vzduchovka se řadí mezi zbraně na stlačený vzduch. Výhodou oproti modelu poháněným CO2 plynem je její vyšší stabilita i při nižších teplotách. Dále určitě oceníte, že nemusíte kupovat CO2 bombičky. Maximální plnící tlak je 200bar. Plnění probíhá pomocí quickfill adaptéru, který je součástí balení. Jelikož adaptér není na závit, tak je nutné ještě dokoupit rychlospojku.

OBSAH BALENÍ:

  • SPA PR900W 4,5mm
  • Zásobník SPA 9 ran
  • QuickFill ventil
  • Sada těsnění
  • Návod se záručním listem
  • Polystyrenová krabice s kartonovým přebalem

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky na stlačený vzduch (PCP)
Záruka: 24
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
? Režim střelby: přebíjecí
Typ hlavně: drážkovaná
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: dřevo
Montážní lišta: 11 mm
Celková délka: 990 mm
Délka hlavně: 450 mm
Energie: 27 J
Hmotnost: 2270 g
Kapacita zásobníku: 9 ks
Úsťová rychlost: 240 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

icon_14