Vzduchovka Walther Rotex RM8 4,5 mm + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 465.10.30
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: WALTHER
19 790 Kč
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vzduchovka Walther Rotex RM8

Vzduchovka na stlačený vzduch - větrovka. Vysoká přesnost střelby s nulovým zpětným rázem.

Vlajková loď německého výrobce Umarex.

Walther Rotex RM8 má krásnou, designovou a hlavně funkční pažbu italské značky Minelli z bukového dřeva.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Výkonová verze do 16J.

Princip systému PCP: vzduchovka má vlastní zásobník vzduchu tzv. kartuš do které se vzduch plní přepouštěním z větší tlakové láhve nebo pomocí speciální pumpy. Po natažení bicího mechanismu páčkou a stisku spouště, dochází k úderu do ventilu, který přepustí dávku vzduchu do hlavně, a tím pak vyžene střelivo z hlavně.

Nejdůležitějším prvkem každé vzduchovky je její hlaveň. Model Walther Rotex RM8 dostal německou hlaveň Lothar Walther o délce 500 mm. Ta je zakončená kompenzátorouvou krytkou pod kterou najdete standardní vnější závit 1/2" UNF 20 pro případnou montáž kompenzátoru hluku.

Zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má kapacitu 200 cc s maximálním plnícím tlakem 230 BAR. Aby byla dávka dodávaného vzduchu pro výstřel co nejvíce konstatní je kartuš vybavena regulátorem tlaku.

Plnění vzduchem se provádí přes plnící otvor umístěný vespod předpažbí u manometru. Tlakování se provádí přes Quick Fill ventil, ten je v balení zbraně. Vzduchovku Walther RM8 můžete plnit vzduchem přepouštěním z větší láhve nebo pomocí speciální PCP pumpy či kompresorem (Je nutný speciální kompresor).

Zásobník střeliva má kapacitu 8 ks diabolo 4,5 mm. Během přebíjení pákou dochází k automatickému otáčení a podávání dalšího střeliva do hlavně. Střelivo startuje přímo z hlavně, což příznivě ovlivňuje přesnost vzduchovky. Zásobník střeliva lze dokoupit samostatně navíc do zásoby v doplňkovém zboží níže na stránce.

Systém vzduchovky Walther Rotex osazen do úžasné, designové a hlavně funkční italské pažby značky Minelli z kvalitního bukového dřeva. Ergonomie pažby jistě vyhoví jak pravákům tak levákům. Konec pažby je opatřen gumohou botkou pro pohodlné založení zbraně do ramene.

Vzduchovka Rotex není v základu vybavena běžnými mířidly. Počítá se zde se střelbou na velké vzdálenosti, proto je zbraň vybavena montážní lištou 11 mm pro osazení optikou, puškohledem či kolimátorem.

Dále se může vzduchovka Walther Rotex pochlubit stavitelnou sportovní spouští, která je využívaná u všech důležitých modelů Walther.

Důležitá je také snadno dostupná automatická pojistka proti náhodnému výstřelu. Během přebíjení dochází k automatickému zajištění zbraně. Pro odjištění stačí palcem zatlačit pojistku vpřed.

 

Balení obsahuje:

  • Walther Rotex RM8 4,5 mm
  • Zásobník Walther Rotex RM8
  • Quick Fill ventil
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky na stlačený vzduch (PCP)
Záruka: 24
Hmotnost: 3.61 kg
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
? Režim střelby: přebíjecí
Typ hlavně: drážkovaná
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: dřevo
Montážní lišta: 11 mm
Celková délka: 1 040 mm
Délka hlavně: 500 mm
Energie: 16 J
Hmotnost: 3610 g
Kapacita zásobníku: 8 ks
Úsťová rychlost: 240 m/s
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: