Airsoft Pistole Combat Zone COP SK AGCO2 + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 2.5958
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
1 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Combat Zone COP SK, CO2 airsoft pistole, zásobník 15BB

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Airsoftová pistole COP SK od firmy Combat Zone má bytelné zpracování i když je celá v plastové kapotáži. Základní rám, hlaveň a další prvky jsou totiž ze slitiny kovu. Zajímavostí je imitace tlumiče šroubovatelná na ústí hlavně.

Pohonem této airsoftové zbraně je plyn CO2 dodávaný z bombičky CO2 12g. Ta se uryta do rukojeti pistole pod výklopný hřbet rukojeti.

Kovový zásobník na plastové BB kuličky kalibru 6mm najdete také v rukojeti. Přesnějí v její přední části. Kapacita zásobníku činí 15 BB. Vzhledem k vyššímu výkonu airsoftových zbraní s pohonem CO2 se doporučuje střelivo minimálně o hmotnosti 0,20 g.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Spoušťový mechanismus pistole Combat Zone COP SK AGCO2 pracuje v režimu Double Action Only. Současně se stiskem spouště dochází k natahování bicího mechanismu, který po domáčknutí spouště spustí výstřel.

Jištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka je zde řešena jako přepínač mezi dvěmi polohami. Přepínač se nachází na pravé straně zbraně nad spouští. Pokud je přepínač blíže ke značení S, zbraň je zajištěná a můžete s ní bezpečně manipulovat. Pro odjištění je zapotřebí přepínač přesunout bíže ke značení F.

Pistole COP SK je pro zvýšení přesnosti střelby vybavena systémem Shoot-Up, který je pevně nastaven a nelze ho měnit.

Mířidla, která usnadňují míření na cíl jsou v případě tohoto modelu také pevná.

Pod hlavní se nachází RIS 22mm picatinny lišta, kterou můžete využít k montáži další taktických doplňků jak je svitílna, laser a jiné.

Pro výstřel z CO2 airsoftové zbraně stačí mít zbraň pod tlakem CO2, v zásobníku střelivo, odjištěnou a stisknutou spoušť.

Základní parametry: energie střely do 2J, celková délka bez tlumče 185 mm s tlumičem 311 mm, hmotnost 451 g, úsťová rychlost až 140 m/s.

Obsah balení:

  • Combat Zone COP SK
  • Zásobník Combat Zone COP SK
  • Imitace tlumiče
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička

Doplňkové parametry

Kategorie: Airsoftové pistole
Záruka: 24
Hmotnost: 0.451 kg
? BlowBack: BlowBack - ne
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Typ zbraně: pistole
Systém pohonu: CO2
? Typ spouště: double action only
Kapacita zásobníku (ks): 15
Celková délka [mm]: 185
Montážní lišta: 22 mm
Energie: 1,1-4,0 J
Provedení: Syntetic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.