Airsoft Pistole Walther PPQ HME ASG + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 2.5886
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
1 290 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Airsoftové pistole PPQ Walther, manuální, energie 0,5 J, zásobník 14 ran, 6mm BBs 0,20-0,23 g

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Nejpropracovanější manuální airsoftová replika pistole Walther PPQ na plastové kuličky BB kalibru 6 mm. Model HME - Heavy Metal Energy je celkovové provedení jak závěru, rámu tak i rukojeti. Tvarově odpovídá, závěr pistole zdobí logo Walther, a také ergonomie rukojeti HI-GRIP zůstala excelentní.

Princip systému manuální airsoft zbraně je založen na pružině stlačované pohybem závěru zbraně vzad. Tím dochází k natažení pístku, který  po uvolnění stiskem spouště vytváří při svém pohybu vpřed tlak. Tento tlak vzduchu žene střelu hlavní ven.

V rukojeti airsoftové pistole Walther PPQ HME najdeme těžký zásobník na střelivo typu 6mm BB. Kapacita Heavy zásobníku činí 14ks. Doporučená hmotnost střeliva je od 0,12g do 0,25g.

Pistole je pro zvýšení přesnosti střelby vybavena systémem Shoot-Up, který je pevně nastaven a nelze ho měnit.

Mířidla, která usnadňují míření na cíl jsou v případě tohoto modelu také pevná.

Natažení pistole indikuje červené značení v zadní části závěru. Po natažení se vystrčí, po výstřelu se posune vpřed.

Manipulace s manuální airsoftovou zbraní je bezpečná, pokud není natažená. V nataženém stavu je vhodné mít pistoli zajištěnou pojistkou. Pojistku proti náhodnému výstřelu se nachází na pravé straně nad spouští. Pojistka má dvě pozice. Pokud ji otočíte ke značení F je pistole odjištěná a pokud je také natažená, po stisku spouště vystřelí. Pojistku můžete aktivovat otočením ke značení S, kdy se pistole zajistí a můžete s ním bezpečně manipulovat i v případě, že je natažená. Dalším jištěním je tzv. jazýčková soušť, která se uvolní jen pokud je spoušť tisknuta na střed spolu se středovým jazýčkem. Pistole je tak 2x jištěná.

Pro výstřel z manuální airsoftové zbraně stačí mít v zásobníku střelivo. Natáhnout závěr pistole. Odjistit ji a stisknout spoušť.

Základní parametry: energie střely do 0,5J, celková délka 180 mm, hmotnost 841 g. Úsťová rychlost na až 72 m/s.

V sekci doplňkového zboží k manuální airsoftové pistoli Walther PPQ ASG níže pod tímto popisem najdete střelivo, příslušenství pro střelbu a údržbu airsoftové zbraně.

 

Obsah balení:

  • Walther PPQ HME
  • Zásobník Watlher PPQ HME
  • Sáček BB kuliček 6 mm
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička

Doplňkové parametry

Kategorie: Airsoftové pistole
Záruka: 24
Hmotnost: 0.84 kg
? BlowBack: pouze manuálně
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Typ zbraně: pistole
Systém pohonu: Manuální
? Typ spouště: single action
Kapacita zásobníku (ks): 14
Celková délka (mm): 180
Montážní lišta: 22 mm
Energie: 0,09 - 0,5 J
Provedení: full metal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.