Vzduchová pistole Ekol ES 55 chrom

Kód: E4208
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Voltran
1 990 Kč
Skladem

Turecká firma Voltran, která vyrábí pod značkou Ekol je známa především svou výrobou expanzních zbraní. Nově od tohoto výrobce poskytujeme vzduchové pistole, které jsou vynikající svým velice kvalitním zpracováním. Pistole Ekol ES 55 má celokovovou konstrukci s plastovou střenkou rukojeti pro příjemnější a pohodlnější úchop. Jako střelivo zde použijete ocelové BB broky kalibru 4,5mm.

Spoušťový mechanismus je režimu Double Action. Současně se stiskem spouště dochází k natahování kohoutu a bicího ústrojí pistole. Je zde i možné střílet systémem, kdy si kohout natáhnete palce a odlehčíte tak spoušť. Pak stačí k výstřelu velmi lehce domáčknout.

Po obou stranách závěru pistole najdete bezpečný vypouštěč kohoutu, který lze použít právě v případě střelby postupem single action. Posunutím páčky vzhůru dojte ke spuštění bicího ústrojí bez výstřelu.Bombička a střelivo se zde společně vkládají do zásobníku pistole. Veškeré těsnění a ventily jsou tedy na zásobníku, který lze dokoupit i samostatně jako náhradní. 

Pistole je velice vhodná díky ocelové munici na destruktivní střelbu, ale není zde žádný problém střílet i na terč do 10m. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Typ zbraně: pistole
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ střeliva: ocelové BB broky
? BlowBack: BlowBack - ne
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: bez pojistky
? Režim střelby: semi-auto
Barva: chrom
Materiál pažby: plast
Celková délka (mm): 172
Celková výška: 135
Délka hlavně (mm): 100
Úsťová rychlost (m/s): 125

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

icon_133

Další z tureckých producentů zbraní si své místo našel u plynových a flobertových pistolí revolverů. Značka vsadila na progresivní přístup a spolupráci s mladými odborníky. I proto se v posledních letech dere úspěšně na trh, ze kterého si ukusuje solidní krajíc.