Vzduchový revolver Umarex Colt Single Action Army SAA .45 blued 4,5mm + Voucher na další nákup

Kód: 5.8308
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Umarex
4 150 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Colt Single Action Army SAA .45 blued, celokovová konstrukce v lesklé modro-černé povrchové úpravě, doplněná o lesklou plastovou střenku na pažbě, imitace dřeva. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Westernová replika vzduchového revolveru na ocelové BB broky kalibru 4,5 mm, realistické nabíjení nábojnicemi do komor válce, vhodný pro destruktivní střelbu.

Vzduchová replika Colt Single Action Army SAA.45 byla poprvé představena veřejnosti v roce 2015 na veletrhu v Německu. Tento model na ocelové broky BB je vybaven hladkou hlavní. Celokovový rám revolveru má leskle černý povrch. Polymerové střenky imitují svým vzhledem dřevo. Nábojnice naplněné broky se vkládají do 6 komorového bubínku. Vnitřní mechanismus pohání 12g bombička CO2, která se po odklopení střenky vkládá do rukojeti. Spoušťový mechanismus pracuje pouze v režimu Single Action. V takovém případě je nutné před každým výstřelem natáhnout dvoupolohový kohout. Lehkým natáhnutím dojde pouze k pootočení bubínku, teprve úplné natažení do zadní polohy připraví revolver pro výstřel. Bubínkem se dá otáčet pouze tehdy, když kohout je v první poloze natažení. Revolver lze zajistit manuální pojistkou umístěnou před lučíkem.  

Balení obsahuje:

  • Colt Single Action Army .45 blued
  • Nábojnice SAA 45 6ks
  • Návod se záručním listem

Doplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Záruka: 24
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: bez montáže
Celková délka: 275 mm
Délka hlavně: 139 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 867 g
Kapacita zásobníku: 6 ks
Úsťová rychlost: 125 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.

umarex_logo_red