Vzduchový revolver Crosman Triple Threat 4,5 mm

Kód: 70142
Od 18 let
Neohodnoceno
Značka: Crosman
2 589 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Crosman Triple Threat, vzduchové revolvery s pohonem CO2, vhodné pro terčevou střelbu, sada výměnných hlavní s délkou 3",6",8".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specialitou tohoto modelu je možnost snadné výměny hlavní. Balení obsahuje 3 délky hlavní a to 3", 6" a 8". Ocelové hlavně CO2 revovleru Triple Threat jsou drážkované, a proto je vhodné střílet olověným střelivem typu diabolo pro dosažení nejlepších výsledků a terči.

Zásobník střeliva pojme 10ks diabolek. V balení dále najdete také 6 ranný zásobník pro ocelové střelivo typu BB. Pro zachování dlouhé životnosti zbraně a vysoké přesnosti střelby doporčujeme využívat jen olověné diabolky.

Bombička CO2 12g, která je pohonem pro vzduchový revolver Crosman Triple Threat se vkládá do rukojeti. Bombička v revolveru vystačí až za 80 ran. Počet výstřelů však závisí na aktuálním stavu ventilu a okolní teplotě.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynné CO2 z bombičky, které vyžene střelu z hlavně.

Spoušťový mechanismus pracuje v režimu Double Action - při stisku spouště zároveň dochází k natažení kohoutu, který po domáčknutí spouště udeří do úderníku. Máte možnost využít i systém střelby Single Action, kdy napřed kohout natáhnete ručně palcem, tím zkrátíte a odlehčíte spoušť revolveru. Pro výstřel pak jen lehce domáčknete.

Zajištění zbraně proti případnému nechtěnému výstřelu se nachází před kohoutem. Tzv. pojistka se ovládá manuálně zamáčknutím z levé nebo z pravé strany.

Revolver Crosman Triple Threat s namontovanou 8" hlavní se ideálně hodí pro nácvik přesné střelby na větší vzdálenosti. Při použití kratších hlavní se z revolveru stává kompaktnější model pro střebu na kratší vzdálenosti.

S mířením na terč Vám pomohou standardní mířidla skládající se z pevné mušky u ústí hlavně a plně stavitelného hledí na druhém konci u kohoutu revolveru. Hledí lze dle potřeb nastavovat jak stranově tak výškově.

Obsah balení
  • Rám Crosman Triple Threat
  • Hlaveň Triple Threat 3"
  • Hlaveň Triple Threat 6"
  • Hlaveň Triple Threat 8"
  • Zásobník na diabolo
  • Zásobník na BB
  • Návod se záručním listem
  • BlistrDoplňkové parametry

Kategorie: Revolvery
Typ střeliva: olověné diabolo + BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
Typ hlavně: drážkovaná
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Montážní lišta: bez montáže
Energie: 3 J
Kapacita zásobníku: 10 ks
Úsťová rychlost: 140 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.