Puškohled Hawke AIRMAX 4-12x50 AO AMX

Kód: HK13140
Novinka
Neohodnoceno
7 180 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Hawke AIRMAX 4–12×50 AO AMX je vyroben z jednoho kusu odolného hliníku a disponuje variabilním zvětšením 4–12×. Puškohled má konstrukcí plněnou dusíkem, korekci v jednotkách MOA i opravu paralaxy. Nízko-profilové regulační komínky jsou uzavřené, takže se nemusíte bát samovolné změny nastavení. Optický systém se řadí do druhé skupiny ohniskové roviny.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Hawke AIRMAX 4-12x50 AO AMX má monolitickou hliníkovou konstrukci plněnou dusíkem. Tubus je o průměru jednoho palce, tedy 25,4mm.
Okulár má rychlé ostření (Fast Focus) a čočky jsou vybaveny šesnáctivrstvou ochranou MC. Plyn uvnitř systému se stará o to, aby se skla objektivu a okuláru nemlžila. Puškohled je zároveň vodotěsný a nárazuvzdorný. V útrobách modelů AIRMAX se skrývá leptaná záměrná osnova AMX
Horizontální a vertikální korekce je v měřítku Minute Of Angle – jeden klik rovná se ¼ MOA. Komínky pro úpravy mají nízky profil a jsou uzavřené, takže se zadané nastavení nezmění bez vědomí uživatele. Oprava paralaxy je řešená skrze regulační kruh za objektivem; její rozsah činí 10 yds až nakonečno. Variabilní zvětšení se pohybuje v rozmezí 4-12x; puškohled se řadí do druhé ohniskové roviny.

Obsah balení
  • Puškohled Hawke AIRMAX 4-12x50 AO AMX
  • Čisticí hadřík
  • Krytky na okulár a objektiv

Doplňkové parametry

Kategorie: S nastavitelným příblížením
EAN: 5054492131402
Hmotnost: 620
Korekce: 1/4 MOA
Celková délka: 329 mm
Dioptrická korekce: Ano
Fokální rovina: Druhá
Korekce paralaxy: Ano
Komínky: Uzavřené
Průměr tubusu: 25,4 mm
Průměr čočky objektivu: 50 mm
Zvětšení: 4-12 x
Typ kříže: AMX
Zorné pole: 10.0 - 3.7m @100m
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola